Yardım MIUI 12 geldi ama arayüz değişmedi

Selman dag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
Arkadaşlar merhaba cihazi yeni aldım poco f2 pro MIUI 12 guncelmesi aldı cihaz ama ara yüz değişmedi ve menü eskisi gibi ve ben uygulama çekmecesi kaldırmak istiyorum yani menü istemiyorum herşey masa üstünde olsun istiyorum nasıl yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim

mehmetbaskan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi
Konular
10
Arkadaşlar merhaba cihazi yeni aldım poco f2 pro MIUI 12 guncelmesi aldı cihaz ama ara yüz değişmedi ve menü eskisi gibi ve ben uygulama çekmecesi kaldırmak istiyorum yani menü istemiyorum herşey masa üstünde olsun istiyorum nasıl yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim
Poco tel hakkında bilgim yok dostum ama Redmi lere göre konuşacağım.( Ayarlar > Ana Ekran ) bölümünde olması gerekir.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

Yigith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yigit
Cihazım
Note 9s
Konular
1
Poco tel hakkında bilgim yok dostum ama Redmi lere göre konuşacağım.( Ayarlar > Ana Ekran ) bölümünde olması gerekir.
Ben de mui 12 geldikten sonra telefonda bulunan simgeleri (,hani çekip aşağıya indirdiğinizde wifi veri bağlantısı ses vb simgeler var yanyana mesela telefonu sessize almak istediğimizde yada veriyi kapatmak istediğimizde kullanılan) değiştiremiyorum güncelleme gelmeden önce bunu yapabiliyordum mesela titreşimi sürükleyerek en yukarı almıştım ama şimdi yapamıyorum neden olabilir ??

Oyla:

mehmetbaskan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi
Konular
10
Ben de mui 12 geldikten sonra telefonda bulunan simgeleri (,hani çekip aşağıya indirdiğinizde wifi veri bağlantısı ses vb simgeler var yanyana mesela telefonu sessize almak istediğimizde yada veriyi kapatmak istediğimizde kullanılan) değiştiremiyorum güncelleme gelmeden önce bunu yapabiliyordum mesela titreşimi sürükleyerek en yukarı almıştım ama şimdi yapamıyorum neden olabilir ??
Ayarlardan arama kısmına bildirim paneli olarak aratın çıkması lazım

Redmi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Yigith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yigit
Cihazım
Note 9s
Konular
1
Ayarlardan arama kısmına bildirim paneli olarak aratın çıkması lazım

Redmi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamam yine ilk yaptığım gibi yaptım yeterince uzun süre basmamisim baya bı basılı tutmak gerekiyormuş

Oyla:

Selman dag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
Poco da bu kısım yok sadeve poco ara yüzü var miui 12 yok temasa pocolarda olmuyormuş kendi arayüzü busekildeymis ama hiç güzel değil değiştirmenin bir yolunu bulmak lazım Rom atmak dışında

Oyla:
Üst Alt