Rom MIUI 12 Eu Stabil Rom

neckay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NECATİ
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Teşekkür ederim, bende de sorunsuz çalıştı. Özel bir ayar yapmak gerekiyor mu yoksa yüklenen hali ile devam mı etmeliyim peki?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Otomatik beyaz dengesi kapalı hdr açık kullanıyorum. Gelişmiş ayarlardan google fotoğrafları kapaıyorum kendi galerimi kullandığımdan ayrıca portre fotoğrafı ayrı kaydetmey aktif ediyorum farklı dosya oluşturup kaydetmesin diye. Artık sizde kurcaladıkça düzenlersiniz bende durum bu. Gece gökyüzü çekimlerinde astro modu aktif edin fotolar efsane

Ekli dosyalar

• IMG_20200901_213616.jpg
    IMG_20200901_213616.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 72

Bordomanyak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Red mi note 7
Konular
11
Mi 12 yükledim ama işlem merkezi hala mi 11 gibi neden

Makedoit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiaomi
Cihazım
Note 3
Konular
0
Otomatik beyaz dengesi kapalı hdr açık kullanıyorum. Gelişmiş ayarlardan google fotoğrafları kapaıyorum kendi galerimi kullandığımdan ayrıca portre fotoğrafı ayrı kaydetmey aktif ediyorum farklı dosya oluşturup kaydetmesin diye. Artık sizde kurcaladıkça düzenlersiniz bende durum bu. Gece gökyüzü çekimlerinde astro modu aktif edin fotolar efsane
Fotoğraf çok başarılı gözüküyor. Tavsiyeler için de teşekkür ederim. Bakalım akşam biraz gece kodunu kurcalayayım ben de.

tarakbumba

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Bu sürümde bazı ufak hatalarla karşılaştım:
  • Ayarlar>Şifreler&güvenlik>Acil SOS ayarı yapılamıyor ve rehber hata veriyor.
  • Mesajlara rehberden kişi eklenemiyor
  • Antivirüs ayarlarında sadece AVL var. Avast ve tencent yok
  • Game booster (oyun hızlandırıcı) yatay ekranda kullanıldığında oyun ekleme ve ayarlar tuşları çalışmıyor.
Bu saydığım sorunlardan ilk üçünü, son betadaki ContactProvider.apk ve GuardProvider.apk dosyalarını sisteme kopyalayarak aştım. İsteyenler ekleyeceğim zip dosyasından çıkarıp kullanabilir. Twrp üzerinde flaşlanabilir ama bir sorun olursa sorumluluk almam.

Ekli dosyalar

• BugFix_xiaomi.eu_multi_MINote3_V12.0.1.0.PCHCNXM_v12-9.zip
    6,1 MB · Görüntüleme: 37

sahatay63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ŞAHİN
Cihazım
GALAXY S3
Konular
1
Bu sürümde bazı ufak hatalarla karşılaştım:
  • Ayarlar>Şifreler&güvenlik>Acil SOS ayarı yapılamıyor ve rehber hata veriyor.
  • Mesajlara rehberden kişi eklenemiyor
  • Antivirüs ayarlarında sadece AVL var. Avast ve tencent yok
  • Game booster (oyun hızlandırıcı) yatay ekranda kullanıldığında oyun ekleme ve ayarlar tuşları çalışmıyor.
Bu saydığım sorunlardan ilk üçünü, son betadaki ContactProvider.apk ve GuardProvider.apk dosyalarını sisteme kopyalayarak aştım. İsteyenler ekleyeceğim zip dosyasından çıkarıp kullanabilir. Twrp üzerinde flaşlanabilir ama bir sorun olursa sorumluluk almam.

Merhabalar nasıl yükleyeceğiz acaba Twrp üzerinden flaşladım ama çalışmadı. Rehbere yeni kişi eklerken klavye sapıtıyor boşluk tuşu çalışmıyor.

Fatihdonmezz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note3
Konular
1
Teşekkür ederim, bende de sorunsuz çalıştı. Özel bir ayar yapmak gerekiyor mu yoksa yüklenen hali ile devam mı etmeliyim peki?

Hocam halen kullanıyor musunuz? Öneriniz var mı yeni GCam olarak, benim kullandığım sürümde config ayarı yükledim de baya bozuyor fotoğrafı.

Üst Alt