MIUI 12 Miui 12 eu rom sorunları

mtnannac

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
K20
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, bugün K20 telefonuma Miui 12 eu rom yükledim. Her şey sorunsuz akıcı fakat takvim gibi bir iki uygulamaya girmek istediğimde ana ekrana atıp rapor bildirimi çıkıyor. Bu sorun ile karşılaşan var mıdır? çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.

kelebakhele

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
Aod ekranı nasıl deneyebilir misiniz acaba.
Stabil sabit bir şekilde mi çalışıyor yoksa bi üstte bi altta mı duruyor konum olarak. Cihazı kilitledikten sonra

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Miui 11 eu beta üstüne miui 12 eu beta wipe sız kurdum. Öyle bir sorun ile karşılaşmadım ( mi note 3)

mtnannac

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
K20
Konular
1
Aod ekranı nasıl deneyebilir misiniz acaba.
Stabil sabit bir şekilde mi çalışıyor yoksa bi üstte bi altta mı duruyor konum olarak. Cihazı kilitledikten sonra
Stabil çalışıyor hocam bir sorun yok

levent81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Levent Keleş
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Ben de öyle bir sorun yok ama Sağlık uygulamasında Ağırlık kısmına tıklayınca çökme yaşıyor ve atıyor uygulamadan. Birde WhatsApp'da ki kişiler rehberimdeki kayıtlı kişiler olmasına rağmen her seferinde yabancı numara olup gözüküyor ve 5-10 saniyede isimler yerine geliyor (internet kapalı olunca isimler tekrar gidiyor sanırım optimize gibi bir problem ile alakalı olmalı), şuan bulabildiğim sorunlar bu ikisi. (Redmi Note7)

mtnannac

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
K20
Konular
1
Ben de öyle bir sorun yok ama Sağlık uygulamasında Ağırlık kısmına tıklayınca çökme yaşıyor ve atıyor uygulamadan. Birde WhatsApp'da ki kişiler rehberimdeki kayıtlı kişiler olmasına rağmen her seferinde yabancı numara olup gözüküyor ve 5-10 saniyede isimler yerine geliyor (internet kapalı olunca isimler tekrar gidiyor sanırım optimize gibi bir problem ile alakalı olmalı), şuan bulabildiğim sorunlar bu ikisi. (Redmi Note7)
Bende de uygulamaya girmeden siyah ekran oluyor ve atıyor hocam aynı sorunu yaşıyoruz büyük ihtimalle

levent81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Levent Keleş
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Bende de uygulamaya girmeden siyah ekran oluyor ve atıyor hocam aynı sorunu yaşıyoruz büyük ihtimalle
Normaldir hocam, Kararlı sürüm gelene kadar ufak çapı sorunların yaşanması devam edecektir, elimizden sadece farklı bir rom yüklemek gelir ama ben MIUI 12'yi sevdim açıkcası, benim için her yeni farklılık sorunluda olsa daha iç açıcı oluyor, monotonluğu sevmiyorum :)

mtnannac

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
K20
Konular
1
Normaldir hocam, Kararlı sürüm gelene kadar ufak çapı sorunların yaşanması devam edecektir, elimizden sadece farklı bir rom yüklemek gelir ama ben MIUI 12'yi sevdim açıkcası, benim için her yeni farklılık sorunluda olsa daha iç açıcı oluyor, monotonluğu sevmiyorum :)
Benim de çok hoşuma gitti kesinlikle kararlı romlar geldikçe daha da güzelleşecek. Beklemeye devam muscle~~angel~~

Üst Alt