Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çin beta ve Xiaomi.Eu Beta için son android 10 güncellemesi
Listedeki cihazlar android 11 alacak note7/Pro
Mi cc9e beta projesinden çıkarılacak
Xiaomi.eu - Haftalık Beta 20.12.9 / 10 Değişiklikleri

Sistem

Optimizasyon
Mi 10T Pro için destek eklendi (apollopro, apollo ile aynı ROM)
Düşük cihazlardaki şeffaf olmayan kontrol paneli sorunu çözüldü. [örneğin Redmi Note 7, Redmi Note 8]

Düzeltmeler
Android 11 kullanan Snapdragon 865'li cihazlarda OK Google'ın çalışmaması düzeltildi.
"Dalga" şarj animasyonu kullanırken pil yüzdesinin yanlış gözükmesi düzeltildi
Android 11 cihazlarda Google Asistanı köşeden açarken hareketlerin donması ve kullanılmaz hale gelmesi sorunu çözüldü.
Android 11 cihazlarda Sistem Başlatıcısı varsayılan başlatıcı olarak ayarlanmadığında son uygulamaların çökme sorunu düzeltildi. [kısmen]

İzin
Düzeltme - Pano erişim izinleri ile ilgili metinler düzeltildi

Sistem başlatıcısı
Düzeltme - Android 11 cihazlarda Son uygulamalardaki "Önerileri göster" animasyonu düzeltildi.

Kamera
Düzeltme - Ana sayfada kameraya basılı tutunca çıkan Çince yazılar düzeltildi.

Galeri
Optimizasyon - Video düzenleme artık daha akıcı oldu.
Optimizasyon - Daha fazla video formatı için destek eklendi.

Bu güncelleme, Mi 10 Pro ve Redmi K30 Pro / POCO F2 Pro için çalışan bir TWRP ile değiştirecektir.
Bu beta Redmi Note 8, Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9 Lite, Mi 10T/Pro, Mi 9T Pro, Mi 9 Pro için SON Android 10 güncellemesi. Bundan sonraki gelecek güncellemeler Android 11 tabanlı olacak.
MIUI 12.5 sürümüne hazırlık nedeni ile MIUI Beta güncellemeleri 14 Aralık'tan itibaren durdurulmuştur.
Mi 10 pro ve son beta 20.12.2 yüklü. Bilgisayar ile komutla twrp yapıp otg/usb ile yüklemiştim. Yine aynı şekilde yapacağım da format data gerekli mi yoksa üzerine direk falashlamalı mıyım? Kernel değişmediği için format data gerek olmaz umarım

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Romu yükledim de aşırı bir yavaşlama var nedense sizde nasıl

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Nereden indiriyorsunuz sourceforge dışında var mı bir link? Beta kullanıcılarına sistem güncellemeden geliyor mu?

bilarman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
20.12.9 yükledim ama bir sorun var. Uygulamalar normalden bir kaç saniye geç açılmaya başladı. Redmi note 8 kullanıyorum. Aynı sorunu yaşayan varmı acaba? Birde önceki kurulumlarda kurulum sonunda reboot menüsü gelmeden otomatik tekrar başlattı. Öncekiler daha geç açılırdı ama bu kurulumdan sonra daha çabuk açıldı.

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
20.12.9 yükledim ama bir sorun var. Uygulamalar normalden bir kaç saniye geç açılmaya başladı. Redmi note 8 kullanıyorum. Aynı sorunu yaşayan varmı acaba? Birde önceki kurulumlarda kurulum sonunda reboot menüsü gelmeden otomatik tekrar başlattı. Öncekiler daha geç açılırdı ama bu kurulumdan sonra daha çabuk açıldı.
Mi 9 se hiçbir sorun yok aksine hızlandı gibi
Sistem animasyonları değişmiş sanki

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt