Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Mi 10 pro için sağolsun bir forumdaş bana bunları yazdı yaptım oldu. Kendisine tekrardan teşekkür ederim. "TWRP-3.4.2B-0623-XIAOMI10PRO-CN ilede güncelleyebilirsiniz yanlız bu sürüm ile ilk önce bu romu flaşlayın ( haftalığı flaşlarsanız fastbootta kalabilirsiniz.Bu romu yükledikten sonrada bu twrp yi telefonu fastboota alın twrp yi zipten bilgisayara ana dizinine çıkartın içindeki 131 mb olan recowery imaj adını twrp olarak değiştirin bilğisayardan komut dosyasını yönetici olarak açın ve şu komutları sırasıyla verin (tırnakları almayın) "fastboot devices"
"fastboot flash recovery twrp.img"
"fastboot boot twrp.img" komutlardan sonra direk twrp açılıyor yanlız twrp çince sağ en alttan üst ikinciye basın açılan ekrandan en sağda dünya resmi var ordan dili ingilizce seçin.tekrardan yeni haftalık romu indirin ( )ve usb type c otg ile direk üzerine flaşlayın. haftalık beta ve stabile geçmenin şimdilik tek yolu bu.İlerde düzgün bir twrp çıkartırlarsa daha kolaylaşır.12.0.4.0 dan geçerken kernel ve android sürümü değişeceğinden format data ve wipe leri yapmanız lazım verileriniz silinecek"
Root işlemi kullanmadığım için 2inci soruya yanit veremeyeceğim 2 gündür kullaniyorum sıkıntı yok.
Çok teşekkür ederim hocam itinayla cevabınız için. İlk link çalışmıyor.
Birçok insan da bi şekilde yükleyebilmiş galiba ama root yaptığı anda bir daha fastboota düşüyormuş galiba.. şuanda android 11 ile birlikte haftalık romu önerir misiniz ?

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Çok teşekkür ederim hocam itinayla cevabınız için. İlk link çalışmıyor.
Birçok insan da bi şekilde yükleyebilmiş galiba ama root yaptığı anda bir daha fastboota düşüyormuş galiba.. şuanda android 11 ile birlikte haftalık romu önerir misiniz ?
Hocam ilk link eu beta 20.10.15 sürümü...
Dediğim gibi root işlemini yapmıyorum bilemeyeceğim onu. 1 aylik mi 10 pro kullanicisiyim 12.0.4 yüklü idi yenilik olsun diye 20.12.2 betaya geçtim 2 gün oldu kullanalı herhangi bir sorun ile karşılaşmadım hatta pili 12.0.4e göre biraz daha iyi. Ort 6-7 saat ekran süresi alırdım şu an 6 saat ve %30 şarj kalmış. Tahminen 8 saati bulur. Heyecan olsun diye isterseniz geçin yoksa öyle ciddi bir değişiklik olmayacaktır ki andorid 11e gelecek özellikler xiaomide zaten vardı.

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Hocam ilk link eu beta 20.10.15 sürümü...
Dediğim gibi root işlemini yapmıyorum bilemeyeceğim onu. 1 aylik mi 10 pro kullanicisiyim 12.0.4 yüklü idi yenilik olsun diye 20.12.2 betaya geçtim 2 gün oldu kullanalı herhangi bir sorun ile karşılaşmadım hatta pili 12.0.4e göre biraz daha iyi. Ort 6-7 saat ekran süresi alırdım şu an 6 saat ve %30 şarj kalmış. Tahminen 8 saati bulur. Heyecan olsun diye isterseniz geçin yoksa öyle ciddi bir değişiklik olmayacaktır ki andorid 11e gelecek özellikler xiaomide zaten vardı.
Teşekkürler kardeş yardımların için

Ahmet06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 8se
Konular
50
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Xioami.Eu rom, içinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom rom tadında, Çin developer temel bazlı,haftalık özelleştirilen bir Rom'dur...

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

Tüm cihazlar için Bootloader kilidini açma işlemi aynıdır.

Kurulum
Twrp üzerinden Wipe>Advanced Wipe bölümünden Cache, Dalvik&Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizleyin.

Ardından tekrardan Wipe>Format Data (yes) yapıp Reboot>Recovery işlemini yaptıktan sonra romu yükleyebilirsiniz.

Önemli Not
20 Haziran 2020'den sonra Mi 6, Redmi Note 5, Mi 6X, Mi Note 3, Mi Mix 2 için haftalık beta güncelleme durdurulacaktır.
5 Eylül 2020'den sonra
Mi 8, Mi 8 Explorer Sürümü, Mi 8 Pro (UD), Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Max 3, Mi Mix 3, Mi Mix 2S için haftalık beta güncelleme durulacaktır.

MIUI 12 EU Beta İndirme Bağlantısı

İndirme Bağlantısı (1)
İndirime Bağlantısı (2)

MIUI 12 EU Kararlı Rom

MIUI 11 EU Kararlı Rom
ellerinize sağlık hocam :)

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Mi 8 lite daha güncelleme almayacak mı ?

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Güncellemeyi siteden indirip güncelleyiciden güncelleme paketi seçin kısmından dosyayı seçip yüklüyor muyduk?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

macci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mi5s
Konular
1
Ben mi 10 lite güncelleme yaptım açılışta mi hesap psswrd u nete bağlı olmadığı için aktive olmuyor
Wifi seçeneği de seçilemiyor çözüm olan var mı

Üst Alt