Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Alternatif link

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Alternatif link

İyi günler beyefendi. Bende bu linklerden yüklemiştim bugün ama cihaz gitti. TWRP'de kalıyor neden olabilir ? Valla kaldı böyle :S Tekrardan indirip denicem ama öncesinde bi fikriniz varsa belirtin rica ediyorum :) Ulaşılamıyorum da şuan :))

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
İyi günler beyefendi. Bende bu linklerden yüklemiştim bugün ama cihaz gitti. TWRP'de kalıyor neden olabilir ? Valla kaldı böyle :S Tekrardan indirip denicem ama öncesinde bi fikriniz varsa belirtin rica ediyorum :) Ulaşılamıyorum da şuan :))
Merhaba, kurulumdan sonra TWRP'de kalıyorsa; öncelikle format data yapın sonra reboot recovery yapın ardından romu pc ye bağlayıp telefona atıp tekrar kurulum deneyin. Muhtemelen sorununuz çözülecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Format data'da tüm verilerinizin silineceğini unutmayın lütfen..

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Merhaba, kurulumdan sonra TWRP'de kalıyorsa; öncelikle format data yapın sonra reboot recovery yapın ardından romu pc ye bağlayıp telefona atıp tekrar kurulum deneyin. Muhtemelen sorununuz çözülecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Format data'da tüm verilerinizin silineceğini unutmayın lütfen..

Teşekkür ederim, fakat cevap gelene kadar ne yapsam acaba diye düşünürken eski yazılımı tekrar atayım dedim. Sanırım linklerden indirirken yanlış bi kısma bastım ve yanlış bi yazılım indirdim sanırım neden böyle oldu bilemiyorum. Ben indirdiğim romların son sürümünü telin içinden hiç silmem dolayısıyla 7.9 indirmeden önce 7.2 vardı onu tekrar attım. Format data yapmadan düzeldi verilerim kaybolmadı. Şimdi tekrardan 7.9 indiriyorum. İlginize teşekkürler. :)

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Teşekkür ederim, fakat cevap gelene kadar ne yapsam acaba diye düşünürken eski yazılımı tekrar atayım dedim. Sanırım linklerden indirirken yanlış bi kısma bastım ve yanlış bi yazılım indirdim sanırım neden böyle oldu bilemiyorum. Ben indirdiğim romların son sürümünü telin içinden hiç silmem dolayısıyla 7.9 indirmeden önce 7.2 vardı onu tekrar attım. Format data yapmadan düzeldi verilerim kaybolmadı. Şimdi tekrardan 7.9 indiriyorum. İlginize teşekkürler. :)
Aaaa çok pardon ben başka romdan geçiyorsunuz diye bunu önerdim. Siz yeniden indirin indirdikten sonra wipe kısmına gelip cashe ve dalvik wipe yapın ve yeni romu kurun. Direk yeniden başlattığınızda bir sorun olmaması lazım hocam.

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Aaaa çok pardon ben başka romdan geçiyorsunuz diye bunu önerdim. Siz yeniden indirin indirdikten sonra wipe kısmına gelip cashe ve dalvik wipe yapın ve yeni romu kurun. Direk yeniden başlattığınızda bir sorun olmaması lazım hocam.
cache ve dalvik wipe yapmadan güncellemiştim 7.2'ye sorun olmamıştı. Sorun olursa dediğiniz gibi yaparım. Teşekkürler, iyi günler :)

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Kolay gelsin. Dosyalar inerken bağlantı da yaşanan sorunlardan dolayı dosya bozulabiliyor. O gibi durumda dosyayı tekrar indirip deneyin. Birde daha önce benim de başıma geldi, yanlış dosya indirmişim doğru dosyayı indirip yükleyince düzeldi.

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Kolay gelsin. Dosyalar inerken bağlantı da yaşanan sorunlardan dolayı dosya bozulabiliyor. O gibi durumda dosyayı tekrar indirip deneyin. Birde daha önce benim de başıma geldi, yanlış dosya indirmişim doğru dosyayı indirip yükleyince düzeldi.

Dediğiniz gibi olabilir evet. Şuan sorun yok beyefendi, sağ olun. 20.7.9 yüklendi az önce :)

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Cihazım Mi8 lite güncelleme yaptım dün galery resimlerime giremiyorum nasıl bir çözüm önerirsiniz

Üst Alt