Recovery [MIUI 12 Destekli] Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0530 Tek Tuş Yükleme Aracı

emana78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 4A
Konular
2
11.0.10 global rom ile de çalışır mı?

yasin333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Benim elime model numarası M2003J6A1R olan Note 9S cihazı geçti yurtdışı cihazı olarak ilk defa bu kodla Note 9S gördüm.Global model değil araştırdığıma göre Japonya için üretilen bir cihaz.Bu Twrp acaba bu cihazla uyumlu olur mu bu cihazla karşılaşan var mıdır?

Vbahmt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vysl
Cihazım
Retmi note8 pro
Konular
0
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın Yerel Disk C'nin içine kopyalayın, twrp_yukleme_araci_rnote9s dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

• Yerel Disk C'nin içine kopyalayıp programı çalıştırın.
ÖNEMLI NOT:
Bu twrp açılırken redmi yazısı ekrandan kaybolduktan sonra (twrp tanıtım yazılarının bulunduğu ekran) ekrana parmağınız ile dokunursanız twrp ekranı kilitli şekilde açılıyor ve dokunmatiği algılamadığı için swipe to unlock yapılamıyor. En azından benim telefonda böyle. Tianma panel var bende. Ekrana hiç dokunmayın ve twrp açıldıktan sonra ayarlardan belirli süre işlem yapılmadığında ekranı kilitleme özelliğini devre dışı bırakın. Ayrıca tvrp ekranında iken güç tuşunada basmayın gene kilitlenip açılmıyor.

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : http://secyukle.com/dosya/uploads/B...WRP-3_4_1B-0530-REDMI_NOTE9S-By_TRabZonLu.zip

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
İndirme işlemi başlamıyor

fatih313

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
note8
Konular
0
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın Yerel Disk C'nin içine kopyalayın, twrp_yukleme_araci_rnote9s dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

• Yerel Disk C'nin içine kopyalayıp programı çalıştırın.
ÖNEMLI NOT:
Bu twrp açılırken redmi yazısı ekrandan kaybolduktan sonra (twrp tanıtım yazılarının bulunduğu ekran) ekrana parmağınız ile dokunursanız twrp ekranı kilitli şekilde açılıyor ve dokunmatiği algılamadığı için swipe to unlock yapılamıyor. En azından benim telefonda böyle. Tianma panel var bende. Ekrana hiç dokunmayın ve twrp açıldıktan sonra ayarlardan belirli süre işlem yapılmadığında ekranı kilitleme özelliğini devre dışı bırakın. Ayrıca tvrp ekranında iken güç tuşunada basmayın gene kilitlenip açılmıyor.

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : http://secyukle.com/dosya/uploads/B...WRP-3_4_1B-0530-REDMI_NOTE9S-By_TRabZonLu.zip

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Note9s de cihaz redmi yazısında kalıyor .

yasin333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
M2003J6A1R model numaralı Redmi Note 9S cihazıma 4.sayfadaki Yeni Güncelleme
3.3.1-0530 twrp yi yükledim.Cihazda Tianma panel olduğu için twrp ayarlarından otomatik ekran kapanmasını da kapattım.Twrp deki hatalar düzeltildiği için mi yoksa ayarını kapattığım için mi bilmiyorum sıkıntı olmadı hiç.Global ve Tianma panel olan modellerde twrp ayarlarından kapatsam bile sıkıntı çıkarmıştı dokunmatik(İlk sayfadaki twrp ile denemiştim).

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Benim elime model numarası M2003J6A1R olan Note 9S cihazı geçti yurtdışı cihazı olarak ilk defa bu kodla Note 9S gördüm.Global model değil araştırdığıma göre Japonya için üretilen bir cihaz.Bu Twrp acaba bu cihazla uyumlu olur mu bu cihazla karşılaşan var mıdır?
Global cihaz :) kardeşime almistim bende ondada öyle. Model yazıyor ama global cihaz sorun yok

yasin333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Global cihaz :) kardeşime almistim bende ondada öyle. Model yazıyor ama global cihaz sorun yok
Aynen sadece Avrupa için üretilen bir cihaz değil Japonya için üretilen bir cihaz CE yazısı yazmıyor arkada oda sıkıntı olacak bir konu değil Çin modelleri gibi değil yani.

Üst Alt