Soru MIUI 12 den MIUI 11 e sürüm düşürmek

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
40
Yeni MIUI 12 güncellemesi ile çok büyük sorunlarla karşılaştım ve sürümümü düşürüp tekrardan Deodex rom kullanmak istiyorum. Merak edenler olursa sorunum, sistem dahili hafızayı görmüyor ve telefon üzerinde işlem yapamıyorum. Bir tane klasör bile oluşturamıyorum.

Wipe yapıp, direkt olarak eski kullandığım romu flashladım fakat bu sefer cihaz açılıp kapanıp twrp ye geri dönüyor.

Şuan cihazım android 10 ve eski kullandığım romda android 10'du. Sürüm düşürmek derken android için değil MIUI 12'den eski kullandığım MIUI11 custom romuna dönüşü arıyorum.

ahmetctky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8
Twrp ye gir temizle kısmına gel ordan veriyi biçimlendire tıkla çıkan ekrana yes yazıp enterla (yalnız bu şekilde cihaz hafızası tamamen silinir) bundan haberin olsun başkada yapacak bişeyin yok zaten daha sonra otg yada bilgisayarın varsa kablo ile cihaza bağlanıp kuracağın miui 11 sürümlü romu telefon hafızasına at yükleme işlemine başla o zaman cihaz twrp ye gitmez normal açılır geçmiş olsun
Sorun bu zaten bu arkadasta format data yapamıyor format data deyince kırmızı yazılar çıkıyor operation pertmitted data / xxx seklinde bir sürü hata var

Oyla:
Üst Alt