Soru MIUI 12 den MIUI 11 e sürüm düşürmek

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
40
Yeni MIUI 12 güncellemesi ile çok büyük sorunlarla karşılaştım ve sürümümü düşürüp tekrardan Deodex rom kullanmak istiyorum. Merak edenler olursa sorunum, sistem dahili hafızayı görmüyor ve telefon üzerinde işlem yapamıyorum. Bir tane klasör bile oluşturamıyorum.

Wipe yapıp, direkt olarak eski kullandığım romu flashladım fakat bu sefer cihaz açılıp kapanıp twrp ye geri dönüyor.

Şuan cihazım android 10 ve eski kullandığım romda android 10'du. Sürüm düşürmek derken android için değil MIUI 12'den eski kullandığım MIUI11 custom romuna dönüşü arıyorum.

sarac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SARAC
Cihazım
Mİ NOT 10 PRO
Konular
1
Twrp ye gir temizle kısmına gel ordan veriyi biçimlendire tıkla çıkan ekrana yes yazıp enterla (yalnız bu şekilde cihaz hafızası tamamen silinir) bundan haberin olsun başkada yapacak bişeyin yok zaten daha sonra otg yada bilgisayarın varsa kablo ile cihaza bağlanıp kuracağın miui 11 sürümlü romu telefon hafızasına at yükleme işlemine başla o zaman cihaz twrp ye gitmez normal açılır geçmiş olsun

Oyla:

okjklm13

Like a Boss..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper Kasap
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Mühendis
Konular
5
millet 12 yi bulmuş da sürüm düşürüyor biz daha 12 nin kapağını görmedik ey xiaomi sen kimsin ya :D ( mi9 lite mağduru )

Oyla:

sarac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SARAC
Cihazım
Mİ NOT 10 PRO
Konular
1
millet 12 yi bulmuş da sürüm düşürüyor biz daha 12 nin kapağını görmedik ey xiaomi sen kimsin ya :D ( mi9 lite mağduru )

bencede görmediğin daha hayırlı sende görsen 12 yi geri geçersin 11 e emin ol

Oyla:

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
40
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam MIUI 12 şuan hiç stabil değil. Bende kontrol panelini görünce falan heves geldi ama çok pişman oldum. Sistem hafızayı görmüyor, bir şey yükleyemiyorum, fotoğraf bile çekemiyorum (bu benim cihazımda kaynaklanan sorun, orası ayrı) onun yanı sıra geçiş efektleri falan çok tutarsız yani kasıyor değil ama efektlerde bazen acayip yavaşlık, kesinti falan oluyor.

Twrp ye gir temizle kısmına gel ordan veriyi biçimlendire tıkla çıkan ekrana yes yazıp enterla (yalnız bu şekilde cihaz hafızası tamamen silinir) bundan haberin olsun başkada yapacak bişeyin yok zaten daha sonra otg yada bilgisayarın varsa kablo ile cihaza bağlanıp kuracağın miui 11 sürümlü romu telefon hafızasına at yükleme işlemine başla o zaman cihaz twrp ye gitmez normal açılır geçmiş olsun

Hocam işyerindeyim eve gittiğim gibi deneyeceğim, bu işlemden sonra twrp silinir mi? MIUI12 e geçerken siliniyor.

Oyla:

sarac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SARAC
Cihazım
Mİ NOT 10 PRO
Konular
1
Hocam MIUI 12 şuan hiç stabil değil. Bende kontrol panelini görünce falan heves geldi ama çok pişman oldum. Sistem hafızayı görmüyor, bir şey yükleyemiyorum, fotoğraf bile çekemiyorum (bu benim cihazımda kaynaklanan sorun, orası ayrı) onun yanı sıra geçiş efektleri falan çok tutarsız yani kasıyor değil ama efektlerde bazen acayip yavaşlık, kesinti falan oluyor.

Hocam işyerindeyim eve gittiğim gibi deneyeceğim, bu işlemden sonra twrp silinir mi? MIUI12 e geçerken siliniyor.

Yok hocam twrp niye silinsin sürüm düşürürken bu şekil uygulaman gerek sadece hafızan silinir sadece

Oyla:

ErenTR5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
PC Olmadan Yapılır mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çünkü bende geri dönmek istiyorum MIUI 12 de oyunlarda sürekli FPS düşüyor önceden Pubg Mobile da 60 61 63 gibi FPS alıyordum şimdi ise 50 40 30 arada 15 FPS bile düşüyor Cihaz Hangisi Diye Soranlara Xioami Note 8 Pro

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
PC Olmadan Yapılır mı?

Çünkü bende geri dönmek istiyorum MIUI 12 de oyunlarda sürekli FPS düşüyor önceden Pubg Mobile da 60 61 63 gibi FPS alıyordum şimdi ise 50 40 30 arada 15 FPS bile düşüyor Cihaz Hangisi Diye Soranlara Xioami Note 8 Pro
PC olmadan yapma ihtimaliniz var,ancak pc öberirim.

PC Olmadan Yapılır mı?

Rehber - Bilgisayar olmadan Fastboot üzerinden Rom kurmak Konuyu uygulayın,oradaki modül için de magisk içinden adb fastboot yazarak indirebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt