MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 920
  • Görüntüleme 83K

degerli43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Yüzen pencere yok, animasyonlar yok, tam ekran hareketleri yok. Sanki Android 10, Miui 11.5 gibi. Eu stabil kullanın daha iyi en azından daha özellikli daha çok miui 12

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Yüzen pencere yok, animasyonlar yok, tam ekran hareketleri yok. Sanki Android 10, Miui 11.5 gibi. Eu stabil kullanın daha iyi en azından daha özellikli daha çok miui 12
Zaten Miui 12 Lite denildi bu roma
Tam ekran hareketleri muhtemelen gelmeyecek cihaza

degerli43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğretmen
Konular
4

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Arkadaşlar anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz inatla OTA üzerinden gelmedi resmi değil beta stabil değil falan diyorsunuz? Ben romda hata görmüyorum bu bir, cihazın kendisine sabah gelmişti zamanım yoktu yüklemedim akşam geri çekilmişti, ben de dosyayı indirip bildiğiniz sistem güncelleyicisinden paket seç diyip yükledim. Bakın üzerine basarak söylüyorum, OTA paketiyle yükledim. YUKARIDAKİ DOSYA OTA DOSYASI YANİ. Cihaz global türkiye cihazı, herhangi bir doğrulanamıyor hatası olmadım. Romun sonundaki kodlar bende yüklü olan MIUI romla aynıydı sadece birinin başı P birinin ki Q ydu android sürümünden dolayı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stabil beta romu
Recovery linki otadan kurulmuyor ama twrp ile kurmak mümkün
Yok hocam gayette kuruluyor.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz inatla OTA üzerinden gelmedi resmi değil beta stabil değil falan diyorsunuz? Ben romda hata görmüyorum bu bir, cihazın kendisine sabah gelmişti zamanım yoktu yüklemedim akşam geri çekilmişti, ben de dosyayı indirip bildiğiniz sistem güncelleyicisinden paket seç diyip yükledim. Bakın üzerine basarak söylüyorum, OTA paketiyle yükledim. YUKARIDAKİ DOSYA OTA DOSYASI YANİ. Cihaz global türkiye cihazı, herhangi bir doğrulanamıyor hatası olmadım. Romun sonundaki kodlar bende yüklü olan MIUI romla aynıydı sadece birinin başı P birinin ki Q ydu android sürümünden dolayı.
Bence anlama kısmında siz sorun yaşıyorsunuz hocam
hiç kimse size yalan söylüyorsunuz o şekilde kurulmuyor gibi şeyler demedi zaten
Belirtmeye çalıştığımız şey şuydu rom global beta olduğu için bir süre kullanılabilir durumdaydı sizin belirttiğiniz şekilde kuruluyordu şimdi ise yüklemek mümkün değil diyoruz çünkü rom bir süreliğine geri çekildi diyoruz neden hala aynı şeyde ısrarcısınız ?

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Bence anlama kısmında siz sorun yaşıyorsunuz hocam
hiç kimse size yalan söylüyorsunuz o şekilde kurulmuyor gibi şeyler demedi zaten
Belirtmeye çalıştığımız şey şuydu rom global beta olduğu için bir süre kullanılabilir durumdaydı sizin belirttiğiniz şekilde kuruluyordu şimdi ise yüklemek mümkün değil diyoruz çünkü rom bir süreliğine geri çekildi diyoruz neden hala aynı şeyde ısrarcısınız ?
Hocam neden mümkün değil şuan yüklemek?

Serdark54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Şimdi konu da ki rom kurulamıyor mu ?