Yardım Miui 12 A11 den miui 11 A10a geçme.

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Şu anda android 11, miui 12 12.0.2.0 eu rom yüklü. Ne yazıkki artık ekran süresi 7-8 saat kadar olabiliyor ve mevsimsel etkide olsa cihaz ısınıyor.
Fastboot olarak Android 10 miui 11 eu rom yüklenir mi? Rollback olurmu? Twrp ile yüklersem aynı durum geçerlimi? Twrp ile temiz kurulum yapamayacağım için pek etkili olmayacağını düşünüyorum.
Ekran süresi eskisi gibi 10 saat üstü onerebileceginiz rom varmı (aosp ve India miui istemiyorum).

Emrekrks0

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t
Konular
34
Şu anda android 11, miui 12 12.0.2.0 eu rom yüklü. Ne yazıkki artık ekran süresi 7-8 saat kadar olabiliyor ve mevsimsel etkide olsa cihaz ısınıyor.
Fastboot olarak Android 10 miui 11 eu rom yüklenir mi? Rollback olurmu? Twrp ile yüklersem aynı durum geçerlimi? Twrp ile temiz kurulum yapamayacağım için pek etkili olmayacağını düşünüyorum.
Ekran süresi eskisi gibi 10 saat üstü onerebileceginiz rom varmı (aosp ve India miui istemiyorum).
Geriye dönük yapacaksanız temiz kurulum şart.

batuuwq0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
11
Hocam ard var mı yok mu kontrol edebiliyorsunuz dün bende android 11'den 10'a geçip custom rom kurdum memnunum

ard kontrolü için:

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Geriye dönük yapacaksanız temiz kurulum şart.
Twrp ve süper bölüm yüzünden bu telefona twrp ile temiz kurulum yapılamadığını okudum.
Fastboot kurabilirmiyim onu soruyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ard var mı yok mu kontrol edebiliyorsunuz dün bende android 11'den 10'a geçip custom rom kurdum memnunum

ard kontrolü için:
Twrp ilemi kurdunuz fastboot ile mi?

batuuwq0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
11
Twrp ve süper bölüm yüzünden bu telefona twrp ile temiz kurulum yapılamadığını okudum.
Fastboot kurabilirmiyim onu soruyorum.

Twrp ilemi kurdunuz fastboot ile mi?
ARD kontrolünü fastboottan yaptıktan sonra 2 çıktı. Hemen 12.0.7 fastboot rom indirip fastboottan mi flash ile kurdum cihaza. Cihaz sıfırlanıyor haberiniz olsun.
Önce stock düşük sürüme geçtim sonra custom rom kurdum.

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Aynı model telefon olmasına rağmen saçma bir şekilde benim ARB kontrolümde anti:1 çıktı. :)
Android 10 miui 11 eu romu indiriyorum şimdi.
Android 11 ne yazıkki bu telefona olmadı. Anlamsız restartlar pilin yarı yarıya düşmesi vs.
Şimdi bir sorun daha var miui 11 kurunca güncellemeyi nasıl engelleyeceğiz?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
TWRP ile sürüm düşürme işi pek iyi sonuçlar doğurmaz.
Siz Flashtool ile dönün.

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
kafeinsiz, aynen fastboot 11.0.11 indirdim. Onu kurup üstüne twrp ile miuimix kuracağım kendi update programı olduğu için onu engellemek daha kolay.

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Sorunsuz dönüş yaptım. Tabi MIUI 11 in sıkıntılarını unutmuşuz. Oda dört dörtlük değil yani. Keşke MIUI hiç güncelleme vermese. Boşuna uğraşıyorlar. Daha MIUI 12 yi yapamamış, yanlış oldu 12,5 yapalım deyip onunda yüzüne gözüne bulaştırmış, rezil rüsvay etmiş şimdide 13 verecem diyor. :) Biride çıkıp demiyor ki yav bu nedir, bir tane düzgün yazılım yapamazmı dünya çapında firma. Bunca senedir O kadar adam, o kadar iş, o kadar emek vs sonuç kocaman fiyasko...

Senelerdir Her hafta güncelleme verip birini bile adamakıllı beceremeyen firmaya Xiaomi denir. :P

akarrrugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
Sorunsuz dönüş yaptım. Tabi MIUI 11 in sıkıntılarını unutmuşuz. Oda dört dörtlük değil yani. Keşke MIUI hiç güncelleme vermese. Boşuna uğraşıyorlar. Daha MIUI 12 yi yapamamış, yanlış oldu 12,5 yapalım deyip onunda yüzüne gözüne bulaştırmış, rezil rüsvay etmiş şimdide 13 verecem diyor. :) Biride çıkıp demiyor ki yav bu nedir, bir tane düzgün yazılım yapamazmı dünya çapında firma. Bunca senedir O kadar adam, o kadar iş, o kadar emek vs sonuç kocaman fiyasko...

Senelerdir Her hafta güncelleme verip birini bile adamakıllı beceremeyen firmaya Xiaomi denir. :P
Nasıl sorunlar var miui 11 de

Üst Alt