Çözüldü MIUI 12.5'dan MIUI 12'ye geri dönme

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
aga benim pc biraz dandik işlem sırasında bi anda telefonu algılayamayabilir yani çıkabilir sonra sıkıntı yaşarsınız diyorlar
Doğrudur hocam twrpden de kurabilirsiniz tabi ama ben ne zaman twrpden stock rom kursam magisk de flaşlasam twrp siliniyor baştan kur uğraş falan. Stock roma neden geçmek istiyorsanuz ki zaten eu rom vs varken.

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
64
Doğrudur hocam twrpden de kurabilirsiniz tabi ama ben ne zaman twrpden stock rom kursam magisk de flaşlasam twrp siliniyor baştan kur uğraş falan. Stock roma neden geçmek istiyorsanuz ki zaten eu rom vs varken.
EU rom olsun ben direk MIUI 12 ye geri dönmek istiyorum da twrp den eu rom kursam sadece TWRP mi gider? Çünkü tek tuş TWRP yükleme aracı varda o sıkıntı olmaz, benim derdim telefonun açılmama gibi bi ihtimali var mı. Elimde Zip dosyası var romun direk twrp ile flaşlayıp format data yapayım mı?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
EU rom olsun ben direk MIUI 12 ye geri dönmek istiyorum da twrp den eu rom kursam sadece TWRP mi gider? Çünkü tek tuş TWRP yükleme aracı varda o sıkıntı olmaz, benim derdim telefonun açılmama gibi bi ihtimali var mı. Bir de mümkünse Note 9 pro joyeuse eu rom link atabilir misiniz xd
Eu romda twrp gitmez hocam sıkıntısız bir şekilde kurarsınız açılmama etmeme olmaz merak etmeyin.

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
64
Eu romda twrp gitmez hocam sıkıntısız bir şekilde kurarsınız açılmama etmeme olmaz merak etmeyin.
tamam hocam direk flaşlıyorum ozaman OrangeFox twrp aracılığıyla, Format Data mı yapayım yoksa verileri silmeden geçmek mümkün mü?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
tamam hocam direk flaşlıyorum ozaman OrangeFox twrp aracılığıyla, Format Data mı yapayım yoksa verileri silmeden geçmek mümkün mü?
Temiz kurulum yapın hocam. Önce 3 wipe dalvik cache data. Romu kurun format data yapın.

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
64

cilgingitar