Yardım Mıuı 12.5 OTA yaptım geri eski sürüm yapmak istiyorum

amonyakk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
2
Hocam anladığım kadari ile siz miui 12.5 den memnun olmadığınız için eski sürüme dönmek istiyordunuz. sanki şuan fikrinizi değiştirip var olan 12.5 sürümünü tekrardan stabil olarak yüklemek istiyorsunuz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bl kilidi açıp garantiyi bozmak yerine fabrika ayarlarına sıfırlamak daha mantıklı olur
cevabınız için teşekkür ederim
aslında mıuı 12.5 istiyorum ama stabili çalışmıyor ve özelliklerin bazıları gelmedi o yüzden temiz stabil olanı nasıl yüklerim teşekkürler

Hocam anladığım kadari ile siz miui 12.5 den memnun olmadığınız için eski sürüme dönmek istiyordunuz. sanki şuan fikrinizi değiştirip var olan 12.5 sürümünü tekrardan stabil olarak yüklemek istiyorsunuz.

Bl kilidi açıp garantiyi bozmak yerine fabrika ayarlarına sıfırlamak daha mantıklı olur
peki fabrika ayarlarına cevirsem yüklediğim mıuı12. 5 stabil ve gelmeyen özellikler gelirmi acaba teşekkürler yardımlarınız için

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
cevabınız için teşekkür ederim
aslında mıuı 12.5 istiyorum ama stabili çalışmıyor ve özelliklerin bazıları gelmedi o yüzden temiz stabil olanı nasıl yüklerim teşekkürler

peki fabrika ayarlarına cevirsem yüklediğim mıuı12. 5 stabil ve gelmeyen özellikler gelirmi acaba teşekkürler yardımlarınız için
Stabilizenin artmasının teminatanı verebilirim fakat gelmeyen özellikler neler onları bizle paylaşırsanız yardımcı olabiliriz

amonyakk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
2
Stabilizenin artmasının teminatanı verebilirim fakat gelmeyen özellikler neler onları bizle paylaşırsanız yardımcı olabiliriz
mesela,
güç kapama animasyonu değişmemiş,
Kontrol paneli, ses açma kapama formu,
ayarlarda yeni gelen vb,
aşağıda görselde belirttim teşekkürler.

ben direk burdan mıuı 12.5 indirdim ve ayarlardan güncelleme paketini seçerek yükledim her halde o yüzden

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-11-09-55-33-475_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2021-06-11-09-55-33-475_com.google.android.youtube.jpg
    573,9 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2021-06-11-09-55-17-195_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2021-06-11-09-55-17-195_com.google.android.youtube.jpg
    604,2 KB · Görüntüleme: 14
Üst Alt