MIUI 12.5 MIUI 12.5 | KURTOGLU- Special Edition | Kendi Custom Romum | Redmi Note 9 Pro JOYEUSE Özel | Videolu Detaylı Açıklama Yer Almaktadır

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Hocam sadece dolby kurun çalışır. Sizler ekstra olarak iki ayrı modül daha yüklüyorsunuz. Daha önce de beyan ettiğim gibi uyumsuz ses modülü yüklüyorsunuz. Hata bundan kaynaklı. Sadece dolbyi yükleyin, ekstra modül dosya falan yüklemeyin hocam.
Ben dolby kullanmıyorum ama aşağıda verdiğim modül çalışıyor.
Hocam daha önce de onları kuruyordum ama demekki bu roma uyumsuz oldu. Verdiğiniz modül çalıştı bu yüzden teşekkür ediyorum.
Ayrıca gözüme çarpan ufak bir sorunu da paylaşmış olayım. Ayarlarda normalde şifreler ve güvenlik kısmında olan Yetkilendirme ve Geri alma seçeneği yok. Bu yüzden mesela sim etkinleştirmesini kapatamadım. Sistem uygulaması olduğu için kaldırmaya da çekiniyorum.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam daha önce de onları kuruyordum ama demekki bu roma uyumsuz oldu. Verdiğiniz modül çalıştı bu yüzden teşekkür ediyorum.
Ayrıca gözüme çarpan ufak bir sorunu da paylaşmış olayım. Ayarlarda normalde şifreler ve güvenlik kısmında olan Yetkilendirme ve Geri alma seçeneği yok. Bu yüzden mesela sim etkinleştirmesini kapatamadım. Sistem uygulaması olduğu için kaldırmaya da çekiniyorum.
Dolby haricinde ki dosyaları yüklemenizin temel sebebi, vendor da gerekli izinler ve gerekli ses dosyaları olmadığı içindi. Sizler o modülleri yükleyip en son dolby yükleyerek aktif ediyordunuz. Bunu zaten ben yaptım. Kullanıcıya kolaylık sağladım bu konuda. 😊
MIUI 12.5 de bulunan bölümler, MIUI 12 ile aynı değil maalesef. Bazı bölümler ve kısımlar farklı. Dilerseniz kendi düzenlediğim debloader modülü var. Onunla sistemde ki bütün gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz. Eğer istemediğiniz bir uygulama kaldırılırsa, bana iletin sizler için tekrar düzenleme yaparım.

Yönetim Notu: Reklam içeriği temizlenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Dolby haricinde ki dosyaları yüklemenizin temel sebebi, vendor da gerekli izinler ve gerekli ses dosyaları olmadığı içindi. Sizler o modülleri yükleyip en son dolby yükleyerek aktif ediyordunuz. Bunu zaten ben yaptım. Kullanıcıya kolaylık sağladım bu konuda. 😊
MIUI 12.5 de bulunan bölümler, MIUI 12 ile aynı değil maalesef. Bazı bölümler ve kısımlar farklı. Dilerseniz kendi düzenlediğim debloader modülü var. Onunla sistemde ki bütün gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz. Eğer istemediğiniz bir uygulama kaldırılırsa, bana iletin sizler için tekrar düzenleme yaparım.

Yönetim Notu: Reklam içeriği temizlenmiştir.
çok teşekkür ederim. kullandığım ilk 12.5 sürümü sizinki bu yüzden 12.5 sürüm farklarını tam olarak bilmiyordum. normalde gereksiz sistem uygulamalarını kaldırıyorum hatta bu romda da kaldırdım yalnızca sim etkinleştirmesi konusunda çekimserdim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Hocam link özel bir gruba ait olduğu için görüntülenemiyor, rica etsem üyelik istemeyen bir platforma ekleyerek tekrar düzenleyebilir misiniz?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam link özel bir gruba ait olduğu için görüntülenemiyor, rica etsem üyelik istemeyen bir platforma ekleyerek tekrar düzenleyebilir misiniz?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Siz neden yazmış olduğum yorumu siliyorsunuz önce onu söyler misiniz lütfen?

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Telegram grubuna yönlendirme nedeni ile mesaj kaldırılarak üye uzaklaştırılmıştır.
Ben bu grupta ki yöneticileri sözlere ve insanlara saygı duyan birileri olarak bilirdim. Ama öyle değilmiş. İnsanların söyledikleri itirazları bile kaldırıyorlar. Zekeriya hocam bence artık bu grupta durmanın bir anlamı yok. Hiç bir şeyi haketmiyorlar. Bu grupta bu romla ilgilenen herkesi telegram kanalımıza bekliyorum. BİZ BİZE YETERİZ. Kimsenin kimseye saygısı kalmamış. Yazıklar olsun. Bu yorumdan sonra yorumumu da sileceklerinden eminim. Beklerim böyle bir şeyi. Çünkü itiraz da bulunmak bile yasak! 😡

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Ben bu grupta ki yöneticileri sözlere ve insanlara saygı duyan birileri olarak bilirdim. Ama öyle değilmiş. İnsanların söyledikleri itirazları bile kaldırıyorlar. Zekeriya hocam bence artık bu grupta durmanın bir anlamı yok. Hiç bir şeyi haketmiyorlar. Bu grupta bu romla ilgilenen herkesi videodaki linkten telegram kanalımıza bekliyorum. BİZ BİZE YETERİZ. Kimsenin kimseye saygısı kalmamış. Yazıklar olsun. Bu yorumdan sonra yorumumu da sileceklerinden eminim. Beklerim böyle bir şeyi. Çünkü itiraz da bulunmak bile yasak! 😡
Itirazdan ziyade yapılan yanlışın farkına varmak yerine, yapılan yorumları düzenleyip, siliyorlar. Bu bir nevi diktatörlük. Forum bizim, istediğimiz olur, istemediğimiz olmaz kafasındalar. Yaptıkları yanlışı devam ettiriyorlar. Bu çok yanlış bir tuttum. Çünkü böyle devam ettiğiniz sürece bizim gibi, bildiklerini paylaşmak, insanlara yardım etmek isteyen kişileri kaybetmeye devam edeceksiniz. Insanlara bilgi vermek, onlarla birlikte gelişmek, daha büyük kitlelere hitap etmek yerine, zamanla yok olmaya mahkum şekilde ilerliyorlar. O sildikleri yorumu desteklemeyecek bir kişi bile tanımıyorum. Kendileri de bunun farkında oldukları için sildiler. Konuyu uzatmak taraftarı değilim. Ister engelleyin, ister kısıtlama koyun. Inanın umurumda bile değil. Sizler kendi yanlışınızı bile göremeyip, üstüne yanlış yapmaya devam ediyorsunuz. Yapıcı olmak yerine, yıkıcı olmaya devam ediyorsunuz.
Benim kendi kanalım, platformum var zaten. Belli başlı bir kitleye sahibim zaten. Emin olun burada olmaya ihtiyacım bile yok. Benim burada bulunma amacım sadece Türk kardeşlerime, abilerime yardım etmek, onlara yaptığım içerikleri paylaşmak o kadar. Burada ki çoğu kişi gibi izlenme kasma, dosya indirme şundan bundan para kazanma gibi bir derdim gayem yok zaten. Bütün yaptığım içerikleri ücretsiz sunuyorum. Note 9 Pro Joyeuse model telefonumun olmamasına rağmen insanlara yardım ediyorum, içeriklerime devam ediyorum.
Sizler saçma diktatörlük oyununuzu oynamaya devam edin.

Herkese iyi forumlar dilerim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Siz neden yazmış olduğum yorumu siliyorsunuz önce onu söyler misiniz lütfen?
Forum kurallarımız oldukça açık... Telegram gruplarına yönlendirme yapılması yasaktır. Yönetici arkadaşımız da bir telegram grubuna yönlendirme yaptığınız için mesajınızı düzenlemiş ve uyarı cezası vermişti. vermiş olduğunuz linki incelediğimde yukarıdaki mesajımda da ekran görüntüsünü eklediğim şekilde bir indirme bağlantısı olduğunu fark ettim ve mesajınızı geri getirerek uyarıyı kaldırdım. Neden uyarı aldığınızı sorgulayan ve uyarının kaldırılması gerektiğini belirten mesajınızı da kaldırmıştım. İyi niyetinize güvenerek telegram grubunuzun reklamını yapmadığınızı sadece indirme bağlantısı paylaştığınızı düşünmüştüm fakat son mesajınızda da açıkça belirttiğiniz üzere amacınız paylaşım değil reklammış. Uyarısını ve mesajını kaldırdığım sayın Buse S. Yıldız hocamdan özür dilerim.

Mesajınızı tekrar düzenliyor ve reklam içeriğini kaldırıyorum. Yardımcı olma kisvesi altında yapmaya çalıştığınız kanal reklamlarını da temizliyor ve hesabınızı erişime kapatıyorum. Bugüne kadar hatalı paylaşımlarınız nedeni ile mağdur olan onlarca üyemizin göndermiş oldukları raporlar, hesabınızda tanımlanan uyarı cezaları, uygusuz ve saygısız üslubunuzdaki ısrarınız nedeni ile forumumuzda yer almanız artık mümkün değildir. Paylaşımlarınıza lütfen kendi kitlenize hitap eden kendi platformunuzda devam ediniz. Forumumuzdaki üyeliğiniz sona ermiştir.

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kendi kanalım dediği youtube 120 abonesi 210 video görüntülenmesi, platformum dediği şey telegram kanalı 200 takipçisi var. Kitleyi siz hesaplayın... facepalm~~

cantara hocam yerli geliştiricileri hep desteklemek istediğinizi biliyoruz ama bu arkadaş aylardır onlarca isimle kavga etti, sürekli bir tartışma ortamı yaratmaya çalıştı. Forumu forumluktan çıkarttı neredeyse. Hem sizin hem de diğer yöneticilerin defalarca uyardığını hepimiz gördük. 2 aylık Android bilgisi ile ben geliştiriciyim diyen herkesi gerçek geliştirici gibi değerlendirip de çifte standart uygulamanız bence en büyük hatanız oldu. İyi niyete güvenecekseniz lütfen bu mesajımdaki iyi niyete güvenin ve bundan sonra böylesine büyük(!) kitlelere hitap eden geliştiriciler(!) geldiklerinde daha objektif davranın. :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kendi kanalım dediği youtube 120 abonesi 210 video görüntülenmesi, platformum dediği şey telegram kanalı 200 takipçisi var. Kitleyi siz hesaplayın... facepalm~~

cantara hocam yerli geliştiricileri hep desteklemek istediğinizi biliyoruz ama bu arkadaş aylardır onlarca isimle kavga etti, sürekli bir tartışma ortamı yaratmaya çalıştı. Forumu forumluktan çıkarttı neredeyse. Hem sizin hem de diğer yöneticilerin defalarca uyardığını hepimiz gördük. 2 aylık Android bilgisi ile ben geliştiriciyim diyen herkesi gerçek geliştirici gibi değerlendirip de çifte standart uygulamanız bence en büyük hatanız oldu. İyi niyete güvenecekseniz lütfen bu mesajımdaki iyi niyete güvenin ve bundan sonra böylesine büyük(!) kitlelere hitap eden geliştiriciler(!) geldiklerinde daha objektif davranın. :)
Eleştirilerinizde ve tespitlerinizde haklısınız hocam... Bundan sonraki süreçte daha dikkatli olacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm forum arkadaşlarımızdan özür dilerim.

Üst Alt