Rehber MIUI 12.5 için kullandığım kendi sıfırdan twrp yükleme yöntemim

yusufcantr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusufcan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
Forumdaki twrp kurma rehberindeki yöntemler bende işlemiyordu ve bende youtubedan araştırdım ve ortaya bir karışım dosya attım benim işimi görüyor umarım sizde yöntem işler kurulumu sıfırdan alanlar için sürücüler kurmanız gerekli bunun için adb fastboot ve forumda bulduğum nimetlerden biri olan toplu driver yükleyici bunlar kurduktan sonra
twrp indir
indir ve istediğiniz recovery kurun eğer ki normal twrp kurduktan sonra çalışmazsa modlu kurup üstüne normal twrpi kurun şimdiden herkese bol şans
Not: Amacım asla birisinden dosya çalıp kendiminmiş gibi göstermek değil olabildiğince şeffaf olmaya çalıştım hatam varsa söylersiniz bende düzeltirim şimdiden herkese teşekkür ederim.
TWRP alınan dosya

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Teşekkürler hocam ama çok büyük bir fark göremedim ben normal recovery ile modlu recovery arasında kaynak kodlarında bir kaç harf ve sayı değişikliğine gidilmiş sadece. Kaynak var mı acaba? Nereden bu recovery?

yusufcantr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusufcan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
Teşekkürler hocam ama çok büyük bir fark göremedim ben normal recovery ile modlu recovery arasında kaynak kodlarında bir kaç harf ve sayı değişikliğine gidilmiş sadece. Kaynak var mı acaba? Nereden bu recovery?
Bir hindistanlı youtube kanalından aldım açılışında adlı bir site ve logosu gozukuyor siyah bir tema kullanıyor recoverydeyken ss alabilsem modluyu atardım hatta modlu demek doğru olmaz makyajlanmış desem daha doğru olur

Üst Alt