Yardım Miui 12.5 güncellemesi gelmiyor

• Konbuyu başlatan Ozr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 632

Ozr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozgur
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
7
StreX hocam note 9 pro tr cihazı 12.05 var cihazda hiçbir şekilde güncelleme gelmiyor manuel yüklemek istediğimde ise bu hata var derdime çare lütfen...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Galaxy Yıldızı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10 t
Konular
3
hocam size bundan daha ilginç bir bilgi vereyim mi ben telefonda sıkıldıkça root yetkimi kullanarak telefondaki dosyaları ve içindeki kodları inceliyorum ( açabildiklerimi ) ve ne fark ettim biliyor musunuz ? Xiaomi batarya kapasitesini sağlık bahanesi adı altında çok bariz şekilde kısıyor ve ben sonra o kod satırını değiştirince telefondaki batarya perfomansının bariz şekilde değiştiğini fark ettim ( eğer siz de bakmak isterseniz dosya konumu : root > sys > bus > power_supply > bms > charge_full , bu dosyayı mixplorer silver uygulaması ile açın ve kodunu inceleyin ve eğer düştüyse yükseltinzaten gerçekten batarya sağlığı düşmüşse siz onu yükseltseniz de en fazla belli noktaya kadar çıkar )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam size bundan daha ilginç bir bilgi vereyim mi ben telefonda sıkıldıkça root yetkimi kullanarak telefondaki dosyaları ve içindeki kodları inceliyorum ( açabildiklerimi ) ve ne fark ettim biliyor musunuz ? Xiaomi batarya kapasitesini sağlık bahanesi adı altında çok bariz şekilde kısıyor ve ben sonra o kod satırını değiştirince telefondaki batarya perfomansının bariz şekilde değiştiğini fark ettim ( eğer siz de bakmak isterseniz dosya konumu : root > sys > bus > power_supply > bms > charge_full , bu dosyayı mixplorer silver uygulaması ile açın ve kodunu inceleyin ve eğer düştüyse yükseltinzaten gerçekten batarya sağlığı düşmüşse siz onu yükseltseniz de en fazla belli noktaya kadar çıkar )
Ekran resmi attım ama iki cevaplı oldu. İsim değiştirme ile sürüm düşürdüm pil performansı aşırı arttı. Birde adb shelle gereksiz uygulamaları kaldırdım. Her 17 saatlik gibi dilimleri hesaba katarak ekran süresi hesapladım. 11 saat 25 dk ekran süresi 47 saat bekleme süresiyle 19 şarja yeni düştü. 60 hz karanlık mod açık.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu da 70lere düşünceye kadar olan süre 3 ara hesapladım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-31-16-10-16-104_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-12-31-16-10-16-104_com.miui.securitycenter.jpg
    232,9 KB · Görüntüleme: 2
  • Screenshot_2021-12-30-15-00-43-102_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-12-30-15-00-43-102_com.miui.securitycenter.jpg
    240 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt