Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

cyberdeath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
note 9 pro
Konular
0
xiaomi Pişmanlık.Bir cihaz düşününki her yeni güncellemede yeni bir özellik yok oluyor.
1. gücelemede titreşim gitti.
2. Güncellemede Arama gitti
3.Güncellemede artık fotoğraf çekmiyor.Sanki ilk okul öğrencisi resim yapıyor.
Yeni cihaz satın al diyorlar resmen.Ve elbetde alacağız.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
xiaomi Pişmanlık.Bir cihaz düşününki her yeni güncellemede yeni bir özellik yok oluyor.
Hangi cihaz hocam bu kadar sorun yaşadınız ? Daha bizim cihazlara güncelleme gelmez oldu ümidi kestiler herhalde |(

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Yanlış anlaşılmasın sıkıntı çektiğiniz doğrudur ancak 4 senedir Xiaomi kullanıyorum tadına bakmadığım rom kalmadı bu sorunları hiç yaşamadım. Bir yerlerde sıkıntı olabilir. Rom ve Cihaz detaylarınızı paylaşın elimizden geldiğince yardımcı olalım.

Ü

Üye silindi 278685

Guest
@undefined, persist hatası yaşamış olabilir belki arkadaş . Bende de batarya ile ilgili bir sorun vardı son konuma bak istersen

escobarhakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakanay
Cihazım
Mi-9
Konular
6
@undefined, persist hatası yaşamış olabilir belki arkadaş . Bende de batarya ile ilgili bir sorun vardı son konuma bak istersen
Yanlış anlaşılmasın sıkıntı çektiğiniz doğrudur ancak 4 senedir Xiaomi kullanıyorum tadına bakmadığım rom kalmadı bu sorunları hiç yaşamadım. Bir yerlerde sıkıntı olabilir. Rom ve Cihaz detaylarınızı paylaşın elimizden geldiğince yardımcı olalım.
Bende Garantili Mi 9 Var Bl kapalı asla rom değişikliği vs olmadı durduk yere Netflix Sd oldu 😂😂😂

cyberdeath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
note 9 pro
Konular
0
Hangi cihaz hocam bu kadar sorun yaşadınız ? Daha bizim cihazlara güncelleme gelmez oldu ümidi kestiler herhalde |(
note 9 pro
1-2 gündürde wi-fi bağlantı sorunu yaşıyorum.Bağlantı kesiyor kafasına göre.Ve eminimki bilerek yavaşlatılıyor cihaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende çok severek ve isteyerek aldıM.ilk zamanlar gururlanarak kullandım.Ama gel gör ki şimdi duvara urup kırasım geliyor.
MUI Global 12.5.2 (RCOMİXM)

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
MIUI12.5 MI9 Global ve 9SE Avrupa için geri çekilmiş gibi görünüyor. Yurtiçi BL kapalı 2 cihaz aldık bunlardan, 12.0.4'de kaldı her ikiside, 12.5 gelmiyor OTA'dan.. Herhalde MIUI13 verip cihaz finali yapacaklar bunlara..

laborant446

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Poco x4 pro
Konular
3
Hocam selam herkese öncelikle. Şimdi bu bütün yorumlarınızı okudum ancak moralim çok bozuldu zira güncelleme den sebeple çok şikayet var.. Bende poco x4 aldım daha Yeni acaba şimdi kötü mü ettik ne dersiniz

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Hocam selam herkese öncelikle. Şimdi bu bütün yorumlarınızı okudum ancak moralim çok bozuldu zira güncelleme den sebeple çok şikayet var.. Bende poco x4 aldım daha Yeni acaba şimdi kötü mü ettik ne dersiniz
Madem almışsınız geriye bakmayın.
Belki de çok memnun olacaksınız :)

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Yok hocam ne kotu etmesi, bu yorumlar sizi bağlamıyor cihazinin MIUI 13 Ve MIUI 13.5 alıyor. Sizi bağlayan bir durum yok burada, canavar gibi telefon almışsınız

Üst Alt