Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
O işler biraz karışık, hatadan dolayı olabiliyor ya da yeterli katılım olmadıysa belki direkt dağıtıma çıkartmış olabilirler. Ben bir defasında kayıt olmadığım halde denediğimde beta olmadığım için kuramadım, yani o işler biraz değişiyor. Mesela ben global betasına katıldım ama EEA beta sürümünü de kurabiliyormuşum. Geçen denediğimde pilot test sürümünü kurabildim.
Anladım kardeşim. Umarım verdikleri kararlı betadır. Açıkçası hiç tatmin edici bir güncelleme değil. Bekliyoruz bakalım 12.5.2.0 güncellemesini

Yalcinkaya040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Xaomi mi mix
Konular
9
Benim başıma geldi önce ota üzerinden güncellemeyi kurmama izin vermedi birkaç gün sonra tekrar denedim aynı dosyayı 12.5.0.1 kuruldu.

DieZukunft

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Haziran bitti hâlâ güncelleme yok yahu. Artık redmi note 9 a getirsinler de telefon biraz daha hızlansın.

gokhannumber6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan Yiğit
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Siz yine iyisiniz Poco F2 Pro'ya hâlâ global rom olarak gelmedi bir tane bile güncelleme mayıstan beri kaldık 12.2.6.0 RJKMIXM Romu ile

Funknin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
5
Arkadaşlar merhaba bugün mi10 aldım telefonum magiskli rom olarak 12.3 yüklü acaba mi 10lara 12.5 geldi mi veya çok anlamıyorum ama 12.5 stabil olarak varsa ben bunu magisk yüklü halde telefon resetlenmeden yada bozmadan nasıl yükleyebilirim bir de telefonum rootlu olduğu halde ben güncellemeleri alıyordum bu nasıl oluyor global olduğu için mi? Cevaplayan olursa şimdiden teşekkürler

gokhannumber6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan Yiğit
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Siz yine iyisiniz Poco F2 Pro'ya hâlâ global rom olarak gelmedi bir tane bile güncelleme mayıstan beri kaldık 12.2.6.0 RJKMIXM Romu ile
06/07/21 tarihli düzenleme : Poco F2 Pro'lara global rom (MI) olarak MIUI 12.5 bugün Ota üzerinden stabil versiyon olarak geldi

mucomt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
1
İyim forumlar , telefonum mi 10t pro MIUI 12.5 güncellemesini yaptım ancak belirtilen özelliklerin hiçbiri telefonum da mevcut değil, bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Redmi Note 9 için MIUI 12.5.1.0 Global Kararlı sürüm güncellemesi ota üzerinden geldi ama yükleme konusunda çok kararsızım. Her güncelleme sonrası ortaya çok fazla sorun çıkıyor ve duyduğum kadarıyla bazı cihazlarda batarya performansını ciddi şekilde düşürmüş. Note 9 için indirip test etmiş biri varsa değerlendirme yapabilirse çok faydalı olur

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Redmi Note 9 için MIUI 12.5.1.0 Global Kararlı sürüm güncellemesi ota üzerinden geldi ama yükleme konusunda çok kararsızım. Her güncelleme sonrası ortaya çok fazla sorun çıkıyor ve duyduğum kadarıyla bazı cihazlarda batarya performansını ciddi şekilde düşürmüş. Note 9 için indirip test etmiş biri varsa değerlendirme yapabilirse çok faydalı olur
hocam isterseniz mi flash veya twrp ile temiz kurulum yapın bir şans verin bence beğenmezseniz geri dönersiniz

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
hocam isterseniz mi flash veya twrp ile temiz kurulum yapın bir şans verin bence beğenmezseniz geri dönersiniz
Hocam redmi note 9 için twrp ve root mevcut değil, forumda belirtilen yöntemler ile root atılmadığı için twrp de yükleyemiyorum. Onun haricinde mi flash ile yükleme konusunda imei silinme riskini almak istemediğim için ota üzerinden sadece güncelleme yapıyorum

Üst Alt