MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Daily Beta Rom 21.10.21 Mi10T/K30S Ultra - Android 11

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

*Sadece Çin ve İngilizce dili mevcut.
*Günlük olarak yayımlanan rom
*Çin romunda google play store yoktur. Manuel yollarla aşağıda verdiğim şekilde eklemeniz gerekecek.

Mİ10T/ Redmi K30S ULTRA
MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.10.21 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

*Liste eklenecek.

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.10.20 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

Durum çubuğu, bildirim çubuğu

Kilit ekranı kapatıldığında bildirim çubuğunun aşağı çekilebilmesi, ancak ekran kilitlendikten sonra bildirim çubuğunun hala aşağı çekilebilmesi sorunu düzeltildi
Uygulama kilidinin neden olduğu tutarsız bildirim boyutu ve arka plan istisnası düzeltildi
Bildirim çubuğuna uzun süre basıldığında bildirim ekranının yanlış yerleştirilmesi sorunu düzeltildi
Ara sıra SMS bildirimleri alırken arka planın kararması sorunu düzeltildi
Adaptasyon modeli: Mi 11 Gençlik Sürümü

Müzik
Mi Fans'ın veri güvenliğini korumak için gizlilik ve veri uyumluluğuyla ilgili işlevleri optimize edildi

Hava Durumu
Yağış tahmin sayfasının metin yazarlığının görüntülenme sorunu düzeltildi

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.10.18-19 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

Uygulama kilidinin neden olduğu tutarsız bildirim boyutu ve arka plan anormalliği düzeltildi (Mi 11 Youth Edition, Mi 10, Redmi K40)
Kilit ekranı kapatıldığında bildirim çubuğunun aşağı çekilebilmesi, ancak kilit ekranından sonra bildirim çubuğunun hala aşağı çekilebilmesi sorunu düzeltildi (Mi 11 Youth Edition, Mi 10 Youth Edition, Mi 10)
Bildirim çubuğunu basılı tutarak bildirim ekranının yanlış yerleştirilmesi sorunu düzeltildi (Mi 11 Youth Edition, Mi 10 Youth Edition, Mi 10, Redmi K40)

Ana ekran
Masaüstü ana ekranının ve harici ekranın düzeni optimize edildi, simge sayısını birleştirin ve masaüstünü daha verimli bir şekilde düzenleyin (MIX FOLD)
Deneyimi daha ipeksi hale getirmek için masaüstü simge yükleme mekanizması optimize edildi (MIX FOLD)
Dahili ve harici ekran katlama görüntüleme hataları, hızlı geçiş flaşları, bulut yedekleme ve diğer bilinen sorunlar (MIX FOLD) gibi bilinen sorunları düzeltildi

Kilit ekranı
Ara sıra SMS bildirimleri alırken arka planın kararması sorunu düzeltildi

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.10.15 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

Mi Akıllı Kart

Kart eklenmediğinde güç düğmesine çift tıklama deneyimini optimize edin
Bazı sayfa etkileşimlerini optimize edin
ize edin

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.10.13 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

müzik

Bir sonraki şarkı çalma işlevi eklendi, her istemeden iyi sesi kaçırmayın
Ekrandaki her şarkının akışını deneyimlemek için masaüstü şarkı sözü işlevi eklendi
Mi Fans'ın veri güvenliğini korumak için gizlilik ve veri uyumluluğuyla ilgili işlevleri optimize edin

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.10.12 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

Kısa mesaj

Bazı deneyim sorunlarını optimize edin

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.10.11 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

Tarayıcı

Kullanım kolaylığını artırmak için şifre yönetimi eklendi

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.10.8 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

Hava Durumu
Sanal düğmelerin arka plan rengi uyarlaması optimize edildi
Veri olmadığında widget düzenleme sayfasının beyaz ekran sorunu düzeltildi
Widget düzenleme sayfasının yanlış atladığı hatayı düzelttik.

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.9.15 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

1. Sonbahar Ortası Festivali Sebebiyle
20 Eylül-21 Eylül 2021: geliştirme sürümünün kapalı beta sürümü askıya alındı

Güncelleme günlüğü
Video
Optimize edilmiş oynatma deneyimi, daha hızlı başlatma hızı, daha iyi oynatma işlevi
MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.9.14 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

Kilit ekranında kamera etkinleştirildikten sonra, bildirim çubuğunu aşağı çekin ve bildirimi görüntülemek için tıklayın, desen kilidinin sola kaydırılamaması sorunu düzeltildi

sistem
Birim açılır penceresinde yuvarlatılmış köşe olmaması sorunu düzeltildi

Kilit ekranı
Kilit ekranı süresinin ve ara sıra zamanın anormal görüntülenmesi sorunu düzeltildi

Radyo
Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonu yapıldı.

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.9.13 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

Xiaomi hava durumu

• Hava durumunu ilk kez açarken yetkilendirme açılır penceresindeki bağlantının açılamaması sorunu düzeltildi

sistem
• Bazı durumlarda kişilerin ve SMS içeriğinin yavaş yüklenmesi sorunu düzeltildi

MIUI 12.5 Çin Beta ROM 21.9.12 Değişiklik Listesi
▍Değişiklikler

müzik

Oynatma sayfası, müziğin cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde akmasını sağlayan Mi Magic'i desteklendi.
Kurulum

Bootloader kilidiniz açık olmalı Bakınız : Mi10T Pro/Mi 10 T / K30S ULTRA Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım
Cihazınızda Twrp Yüklü olmalı Bakınız : Mi10T Pro /K30S ULTRA Twrp Yükleme 3.4.2B

1- Telefonunuzu Twrp ile açınız. Cihazı kapatıp, ses artırma tuşuyla beraber açın
2- Farklı bir Aosp gibi romdan geliyorsanız öncelikle Wipe alanından Format data yapınız. Sonra cihazı restart recovery diyip tekrar twrp açınız ( Verileriniz komple silinecek )
2- Rom ve Magisk son sürümü dahili hafızanıza atınız
3- TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
4- Ardından twrp ana ekranınızdan Romu yükleyin. Ardından Magisk dosyasını yükleyin.
5- Daha sonra cihazı yeniden başlatın
1 Tercih : Magisk ile rootladığımız cihazımıza kurulum dosyalarında verdiğim dosyayı, magisk üzerinden yükleyiniz. Yüklendikten sonra cihazı yeniden başlatın.
2 Tercih : eklenecektir.
Google icin Modul :
Magisk 21.4 :
Türkçeleştirme ( Kısmi ) :
*** Güncelleme Nasıl yapılır ? :

Google Play Store'yi magisk ile ekleyenler :

Kurulum anlatımları ile beraber çin romu kurduktan sonra, yeni bir güncellemede, Rom dosyamızı cihazımıza atıyoruz. Artık format data yada wipe işlemi yapmıyoruz. Twrp ana menüden romu yükledikten sonra recovery kaybolmaması için magisk kurmalisiniz. Daha sonra cihazı yeniden açtığımızda yüksek ihtimal google play çalışmayacaktır. Tekrar magisk üzerinden yukarıda verdiğim dosyayı kurun.
**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm
MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.

Son düzenleme:

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Bu romun avantaji nedir,

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Bu romun avantaji nedir,

Bu rom, eu romun veya global romların başlangıcı. Hepsi de bu romun üzerine entegre edilir. Ek avantajı, çin bölgesine verilen özelliklerin bazıları global romlara gelmez. Bir diğer avantajı, her gün yayımlanır.

Ek : Stok romun temiz hali. Tabi çin uygulamaları mevcut. Lakin Onları kaldırabiliyorsunuz.

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Bu rom, eu romun veya global romların başlangıcı. Hepsi de bu romun üzerine entegre edilir. Ek avantajı, çin bölgesine verilen özelliklerin bazıları global romlara gelmez. Bir diğer avantajı, her gün yayımlanır.

Ek : Stok romun temiz hali. Tabi çin uygulamaları mevcut. Lakin Onları kaldırabiliyorsunuz.
Kamerasi , sarji , performans ve akiciligi diger romlara gore nasildir

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Kamerasi , sarji , performans ve akiciligi diger romlara gore nasildir

Bu romu henüz kurmadım. Cihazın 168 saati dolmadı. Lakin bir önceki cihazım Redmi Note 8 Pro için, tüm romlardan daha hızlı ve performansı bu romda alıyordum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bu romu henüz kurmadım. Cihazın 168 saati dolmadı. Lakin bir önceki cihazım Redmi Note 8 Pro için, tüm romlardan daha hızlı ve performansı bu romda alıyordum.
Mi 10 T alasım geldi, ne güzel, her gün bir güncelleme, eski Cyanogen Mod günlerim canlandı hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Mi 10 T alasım geldi, ne güzel, her gün bir güncelleme, eski Cyanogen Mod günlerim canlandı hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Ahh eskiler hocam. Bende çok özledim o günleri ve rom deneyimlerini. Eskisi gibi olmasa da idare etmeye çalışıyoruz.

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
Mi 10t pro da kuran kullanan varmı bilgilendirme yaparsa seviniriz