Rom MIUI 12.5 | ANDROID 11 | Miui Hellas | Redmi Note 9S / 9 Pro Curtana-Joyeuse / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Deneyimleyen var mı? Curtana da kullanan varsa görüşlerini alabilir miyiz

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Deneyimleyen var mı? Curtana da kullanan varsa görüşlerini alabilir miyiz
hocam, rom çok akıcı ama ilk çıkan A11 olduğu için çok fazla bug vardı. Farklı bir vendor ile bu sorunlar ortadan kalktı. Bu romu tekrardan farklı bir vendor ile düzenleyip paylaşacağım. Çok daha stabil oluyor o şekilde. Deneyimledikten sonra sizlerle paylaşırım.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
hocam, rom çok akıcı ama ilk çıkan A11 olduğu için çok fazla bug vardı. Farklı bir vendor ile bu sorunlar ortadan kalktı. Bu romu tekrardan farklı bir vendor ile düzenleyip paylaşacağım. Çok daha stabil oluyor o şekilde. Deneyimledikten sonra sizlerle paylaşırım.
Hangi vendor hocam joyeuse ve curtana için de aynı mı vendorlar?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hangi vendor hocam joyeuse ve curtana için de aynı mı vendorlar?
kullanacağım vendor zaten curtana vendor, onu özelleştirmem lazım öncelikle. Yani miatoll yapayım sonra sizlerle paylaşacağım.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
kullanacağım vendor zaten curtana vendor, onu özelleştirmem lazım öncelikle. Yani miatoll yapayım sonra sizlerle paylaşacağım.
Özelden benimle paylaşırsanız sevinirim veya hangi firmware olduğunu söyleseniz belki de kullandığım bir firmware? hali hazırda curtana kullanıyorum zaten

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Özelden benimle paylaşırsanız sevinirim veya hangi firmware olduğunu söyleseniz belki de kullandığım bir firmware? hali hazırda curtana kullanıyorum zaten
Özelden bunu maalesef paylaşamam. Vendor, yapan kişi tarafından silindi. Paylaşımdan kendisi kaldırdı. Zaten razer romu nu yeniden düzenlediğim için ve telif haklarını ne kadar almış olsam da fazlasıyla başım ağrıdı. Çok fazla sorun oluştu. Gerekli izinler alınmadan yapamam maalesef. Keza şuan çalışmıyor. İçeriğinin yeniden düzenlenmesi gerekiyor.

Üst Alt