Yardım MIUI 12.5.1 sonrası sorunlar. Note 8 pro

Yüksel Erdem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yüksel Erdem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
17
Ayarlar/telefon hakkında/miui sürümüne gelip sağ üst köşedeki 3 nokta --->> benim telefonum 12.5.1 dediğiniz yerde 3 nokta yok farklı bir bölgedede en son paketi indir seçeneğide yok önceden vardı halbuki.Bu sürümde nereye alındı acaba bu?
Evet o yok artık gitmiş, indirme klasörünün de oluyordu orada da yok. Tekrar indir de yapamıyoruz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar/telefon hakkında/miui sürümüne gelip sağ üst köşedeki 3 noktaya tıklayıp en son paketi indir seçeneğinden yeniden kurulum yapabilirsin. miui 12.5'in ilk sürümleri de bazen problemli olabiliyor. misal benim cihazım mi note 10 ilk miui 12.5.1 geldiğinde bazı problemler vardı 12.5.2 ile bir miktar düzeldi. şuan 12.5.3 var daha iyi oldu gelecek olan güvenlik güncellemesi muhtemelen ya 12.5.4 veya 12.5.5 olacak. sorunları kademe kademe çözüyor xiaomi.
O 3 nokta artık yok 😒

dost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
Mİ5
Konular
26
bende de şu sorunlar oldu miui 12.5 da telefon şarj etmiyor takıyorum kabloya geliyorum aynı şarj bugün sabah da hoparlör çalışmiyordu bazen de donuyor ekran

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
bende de şu sorunlar oldu miui 12.5 da telefon şarj etmiyor takıyorum kabloya geliyorum aynı şarj bugün sabah da hoparlör çalışmiyordu bazen de donuyor ekran

Sizin cihaz son nefeslerini veriyor galiba. Bu sorunların Miui 12.5 ile alakası yok malesef.

Üst Alt