Rom MIUI 12.5.1 Hayırlı Olsun MI 8 SE China Stable

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Sonucu belirtirseniz ve ne kuracağınızı link olarak verirseniz memnun kalırım.
MIUI 12.5 - Mi 8 SE Xiaomi EU 12.5.1.0 Stabil hocam bu romu kurdum. zaten en bilindik rom bu şuan. burdaki gibi içinde farklı uygulama gelmiyor gcam flan yüklü değil stock miui arayüzü işte extra hiç bişey yok. stabilite olarak gayet güzel üzmüyor. bataryaya bişey diyemiyorum benım telefon nerdeyse 3 yıllık. aldığım tek hata portre modunda yeşil ekran onada gcam kurdum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 12.5 - Mi 8 SE Xiaomi EU 12.5.1.0 Stabil hocam bu romu kurdum. zaten en bilindik rom bu şuan. burdaki gibi içinde farklı uygulama gelmiyor gcam flan yüklü değil stock miui arayüzü işte extra hiç bişey yok. stabilite olarak gayet güzel üzmüyor. bataryaya bişey diyemiyorum benım telefon nerdeyse 3 yıllık. aldığım tek hata portre modunda yeşil ekran onada gcam kurdum
yaşadığım bir iki sorunu unutmuşum.

1 ekran kilitli iken yukarıdan bildirim paneli inmesin istiyorum çalınma durumunda telefonun internetini kapatmasınlar diye bunu yapamadım ekran kilitli iken kontrol menüsüne erişebiliyosun.
2 Ekran kilitli iken yüz kilidi ile açtığın zaman direk kilit kalksın istiyorum ama ayarını yapsamda kalkmıyor.
3 Normalde 72 saat telefonu hiç şifreyle açmadığın zaman bikere şifre girmen gerekiyorya o ekran bazen sapıtıyor. sürekli şifreyle açtırıyor. 0 saat içinde birkere şifre girmeniz gerekiyor flan diye ekran çıkıyor. ne faceid nede parmak izi ile açmıyor. sonra kendi kendine düzeliyor.

bunlar dışında şimdilik bir sorunla karşılaşmadım aklıma gelenlerde bunlar

Berkaydb0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Yorumlarda sıkıntılı olduğu söylenmiş biraz miui 12 den 12.5.1 eu ya geçmeye değer mi sizce ?

yusufdj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
9
Yorumlarda sıkıntılı olduğu söylenmiş biraz miui 12 den 12.5.1 eu ya geçmeye değer mi sizce ?
Hocam ben Mi 9 SE kullanıyorum ve 12.5.1 güncellemesi yüklüydü kasmalar baya vardı bende versiyon düşürdüm 12.0.4.0 a geri dönüş yaptım şuan çok memnunum çok akıcı cihaz.

Oldmyques

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Gm discovery
Konular
0
Denemenizi tavsiye etmiyorum. Hiç bir şekilde Google Play yükleyemiyorsunuz. Tarafımca bütün formüller denendi, olmadı. Gerek yok EU romu bekleyin.
malum çin sürümü yükledim, dedigin gibi google play vesaire yüklenmiyor. nasıl kurtulacagım bu illetten bir yolu varmıdır global e dönmenin ya da eu

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
17
Mi 8 SE Kullanıcıları için MIUI 12.5.1 Çin Sürümü yayınlandı arkadaşlar. Bir kaç güne de Çoklu dil destekli olarak kullanabilirsiniz.
Buraya Kararlı Çin Romunun linkini bırakıyorum.

Değişiklikler olarak Standart 12.5.1 değişiklikleri baz alındı. Google çeviri ile çevirdim buraya ekliyorum.

Yeni: Hareketlere yanıt artık anında.
Yeni: 20 kat daha fazla işleme gücüyle artık ekranınızda görebileceklerinizin çok az sınırı var.
Yeni: Özel cihaz modeli ayarlarıyla, yükseltmeden sonra herhangi bir telefon daha hızlı hale gelir.

Optimizasyon: MIUI daha hafif, daha hızlı ve daha dayanıklı hale geldi.

[Notlar]
Yeni: Karmaşık yapılarla zihin haritaları oluşturun.
Yeni: Karalama ve eskiz için yeni araçlar.
Yeni: Konturları otomatik olarak ayarlamak için bir çizime basın ve basılı tutun.
Yeni: Hareket kısayolu artık her yerde notlar, görevler ve alıntılar oluşturmanıza olanak tanır.
Yeni: Alıntılar, metni, URL'leri ve görüntüleri birkaç basit dokunuşla Notes'a kaydeder.
Yeni: Dinamik düzenler, Notes'taki tipografiyi yeni bir düzeye getirir.
Yepyeni Notlar.

[Xiaomi Bulutu]
Yeni: Konum bilgisi artık cihaz kapatılmadan önce otomatik olarak bildirilebilir.
çinde Türkçe dil var mı?

Üst Alt