MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Anhedonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi a3
Konular
0
Stable / Weekly farkı ne hocam ?

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
MIUI Stable ve Weekly Beta'nın Farkları
MIUI Haftalık Beta - tüm yenilikleri ilk olarak aldığı için en alakalı, yenilikçi ve güncel olanıdır. Bu aygıt yazılımı, ileri düzey kullanıcıların yenilikleri test etmesi için oluşturulmuştur. Geliştiriciler güncellemenin yayınlanmasını geciktirdiğinde, Çin tatilleri ve ciddi hataların varlığı dışında genellikle Cuma günleri olmak üzere her hafta güncellenir. Ancak korkmayın, bir hatayla karşılaşırsanız, büyük olasılıkla önümüzdeki Cuma ortadan kalkacak. Ve birçok kullanıcı, hatalar konusunda endişelenmeden haftalık ürün yazılımını kullanır. Geliştirme sabit yazılımının sürüm adı, yayınlanma tarihidir. Örneğin, son aygıt yazılımı şimdi MIUI 12 20.10.15 olarak adlandırılıyor, bu da 15 Ekim 2020'de piyasaya sürüldüğü anlamına geliyor. İlk rakam yıl, ikincisi ay, üçüncüsü gün.

MIUI Stable - ana montajdır ve bir tür standarttır: kararlıdır, tüm işlevler içinde hata ayıklanır ve optimize edilir, haftalık bellenimde bulunan tüm hatalar giderilir. Tüm yenilikleri ve ilgili hataları aramıyorsanız kurmanız tavsiye edilir, Bu firmware MIUI haftalık beta olarak en son özellikleri içermez ancak sürprizlerin olmadığı istikrarlı bir sisteme ihtiyacınız varsa kurabilirsiniz. Kararlı ürün yazılımı sürümlerinin adı yayın tarihine değil, biriken güncellemelere bağlıdır, bu nedenle düzensiz olarak güncellenir. Güncellemeler yalnızca iki hafta içinde veya üç ayda bir gelebilir.

*Konuyu müsait bir zamanda komple güncelleyeceğim bazı eksik kısımlar var herşeyi konu içerisinde bulabileceksiniz.

Anhedonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi a3
Konular
0
MIUI Stable ve Weekly Beta'nın Farkları
MIUI Haftalık Beta - tüm yenilikleri ilk olarak aldığı için en alakalı, yenilikçi ve güncel olanıdır. Bu aygıt yazılımı, ileri düzey kullanıcıların yenilikleri test etmesi için oluşturulmuştur. Geliştiriciler güncellemenin yayınlanmasını geciktirdiğinde, Çin tatilleri ve ciddi hataların varlığı dışında genellikle Cuma günleri olmak üzere her hafta güncellenir. Ancak korkmayın, bir hatayla karşılaşırsanız, büyük olasılıkla önümüzdeki Cuma ortadan kalkacak. Ve birçok kullanıcı, hatalar konusunda endişelenmeden haftalık ürün yazılımını kullanır. Geliştirme sabit yazılımının sürüm adı, yayınlanma tarihidir. Örneğin, son aygıt yazılımı şimdi MIUI 12 20.10.15 olarak adlandırılıyor, bu da 15 Ekim 2020'de piyasaya sürüldüğü anlamına geliyor. İlk rakam yıl, ikincisi ay, üçüncüsü gün.

MIUI Stable - ana montajdır ve bir tür standarttır: kararlıdır, tüm işlevler içinde hata ayıklanır ve optimize edilir, haftalık bellenimde bulunan tüm hatalar giderilir. Tüm yenilikleri ve ilgili hataları aramıyorsanız kurmanız tavsiye edilir, Bu firmware MIUI haftalık beta olarak en son özellikleri içermez ancak sürprizlerin olmadığı istikrarlı bir sisteme ihtiyacınız varsa kurabilirsiniz. Kararlı ürün yazılımı sürümlerinin adı yayın tarihine değil, biriken güncellemelere bağlıdır, bu nedenle düzensiz olarak güncellenir. Güncellemeler yalnızca iki hafta içinde veya üç ayda bir gelebilir.

*Konuyu müsait bir zamanda komple güncelleyeceğim bazı eksik kısımlar var herşeyi konu içerisinde bulabileceksiniz.
Teşekkürler. 2 seferdir haftalık sürüm kurduğumda Arama bozuluyor sürekli hata verip kullandırtmıyor. Stable versiyon durumu çözer herhalde

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Teşekkürler. 2 seferdir haftalık sürüm kurduğumda Arama bozuluyor sürekli hata verip kullandırtmıyor. Stable versiyon durumu çözer herhalde
Emin değilim çünkü kararlı sürümü daha kullanmadım ancak gelen geri dönüşler gayet olumlu kurup denemenizi tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 12 V20.10.22 EU/CN Weekly
Ayarlar
*Optimizasyon - Yeniden tasarlanmış renk düzeni ayarları. *Düzeltme - "Aşağı kaydırdıktan sonra kilit ekranında gösterilen öğeler" seçenekleri düzgün çalışmıyor.

Mesajlaşma
*Optimizasyon - Yeniden tasarlanan ayarlar düzeni
*Düzeltme - "Görüşme yok" simgesi ile örtüşen konuşma görünümü.

Son düzenleme:

Anhedonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi a3
Konular
0
Maalesef stabil rom pek stabil değil ekran kilitliyken parmak izi basarken donuyor kendini yeniden başlatıyor

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Hayırlı olsun stabille haftalık kuran varmı hangisi düzgün çalısıyor

Maalesef stabil rom pek stabil değil ekran kilitliyken parmak izi basarken donuyor kendini yeniden başlatıyor
Başka sorunu var mı

Anhedonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi a3
Konular
0
Hayırlı olsun stabille haftalık kuran varmı hangisi düzgün çalısıyor

Başka sorunu var mı
Sıfırladım hocam yeni kurdum bakalım aynı sorun devam ederse ve yeni bir şey olursa yazarım

musluk1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
musluk
Cihazım
a3
Konular
0
bence bataryayı da duzeltmeleri lazım mıui 11 e göre cabuk bitiyor

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44

Anhedonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi a3
Konular
0
Sürekli açık ekran pil tüketiminde zirvedeydi AOD fix flashladım bu sefer sürekli hata raporu geliyor

Üst Alt