MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Tamam da niye önceki sürümlerde ve miui11'de sizin ekran görüntünüzdeki gibi. 38'e hemen iniyor. son iki sürümdür çok yüksek. nasıl çözebilirim ?

Ormann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
9
Cihazım
Mi A3
Konular
5
Merhabalar,
Şuan telefonum da xiaomi.eu_MIA3_20.6.18_v12 sürümü yüklü .Son sürümü nasıl yükleyebilirim. Detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz.?Yardımcı olursanız sevinirim.

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Tamam da niye önceki sürümlerde ve miui11'de sizin ekran görüntünüzdeki gibi. 38'e hemen iniyor. son iki sürümdür çok yüksek. nasıl çözebilirim ?
Temiz kurulum yaptım mecburen, şuan sıkıntı yok gibi bakalım, işlemci ısıları düşüyor.

Ormann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
9
Cihazım
Mi A3
Konular
5
Temiz kurulum yaptım mecburen, şuan sıkıntı yok gibi bakalım, işlemci ısıları düşüyor.
Ferhat bey iyi akşamlar,
Şuan telefonum da xiaomi.eu_MIA3_20.6.18_v12 sürümü yüklü .Son sürümü nasıl yükleyebilirim. Detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz.?Yardımcı olursanız sevinirim.

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Ferhat bey iyi akşamlar,
''xiaomi.eu_MIA3_20.6.18_v12 '' iyi akşamlar, bunu kim yükledi ki ?

Ormann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
9
Cihazım
Mi A3
Konular
5
''xiaomi.eu_MIA3_20.6.18_v12 '' iyi akşamlar, bunu kim yükledi ki ?
Ben bu sürümü PC den yükledim.Son sürümü ise zip olarak Telefonuma indirdim.Fakat bu sürümün üzerine telefondan nasıl yüklendiğini bilmiyorum

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Ben bu sürümü PC den yükledim.Son sürümü ise zip olarak Telefonuma indirdim.Fakat bu sürümün üzerine telefondan nasıl yüklendiğini bilmiyorum
telefondan eskinin üzerine ben yükledim sorunlar çıktı, o yüzden yeniden ''MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v2.0'' ile bilgisayardan temiz kurulum yaptım. şuan ayarlarla uğraşıyorum kaç saattir.

Ormann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
9
Cihazım
Mi A3
Konular
5
telefondan eskinin üzerine ben yükledim sorunlar çıktı, o yüzden yeniden ''MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v2.0'' ile bilgisayardan temiz kurulum yaptım. şuan ayarlarla uğraşıyorum kaç saattir.
Telefondan yüklediğinizdevne gibi sorunlar çıktı.Telefondan nasıl yükleniyor.Verilerim siliniyor mu?Telefondan yüklemek için ne yapmam gerekiyor.Tarif edebilir misiniz?

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Telefondan yüklediğinizdevne gibi sorunlar çıktı.Telefondan nasıl yükleniyor.Verilerim siliniyor mu?Telefondan yüklemek için ne yapmam gerekiyor.Tarif edebilir misiniz?
Yok veriler silinmez ( silmek istemezseniz), en büyük sorun işlemciler yüksek sıcaklıkta çalışıyordu, sanki arka planda birşeyler çalışıyor ama görünmüyor birşey, kasıyordu. twrp yükleme adımlarıyla yapacaksınız. forumda ve googlede anlatılıor çok yerde, yani telefonla uğraşıyorum daha uyuyup gece vardiyasına gideceğim o yüzden çok ilgilenemeyeceğim kusura bakmayın. karışık pek birşey yok aslında, yine yardımcı olurum olmazsa müsait zamanda

Üst Alt