MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Kanser olmak isteyen yüklesin miui11 daha iyiydi
Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz? Çalışmayan bir şey yok gibi aslında. Sizin şikayetiniz nedir?

Ben MIUI 12'yi bugün yükledim. İşlevi etkileyecek bir sorun henüz görmedim. Yazılımdan şimdilik memnunum. Fenix son kerneli yükledikten sonra menülerin akıcılığı da iyileşti. Şimdilik önemli bir sorun görünmüyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Akıcılığın iyileştiğini sanmam psikolojikmiş. Biraz kullanınca animasyonların kastığı görmeye başladım. Beklenti yüksek. :D

Son düzenleme:

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz? Çalışmayan bir şey yok gibi aslında. Sizin şikayetiniz nedir?

Ben MIUI 12'yi bugün yükledim. İşlevi etkileyecek bir sorun henüz görmedim. Yazılımdan şimdilik memnunum. Fenix son kerneli yükledikten sonra menülerin akıcılığı da iyileşti. Şimdilik önemli bir sorun görünmüyor.

Akıcılığın iyileştiğini sanmam psikolojikmiş. Biraz kullanınca animasyonların kastığı görmeye başladım. Beklenti yüksek. :D
Akıcılık yok dokunma hassiyeti düşük kontrol merkezinde biseyi kapatmak icin 5 kere tikliyorum oyle algiliyor ram cok tuketiyor chromeda videoyu bazen actigimda ses var goruntu olmuyor pil kotu degil iyide degil sarj olurken isiniyor

aidenfocus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi A3
Meslek
Tasarımcı
Konular
2
Akıcılık yok dokunma hassiyeti düşük kontrol merkezinde biseyi kapatmak icin 5 kere tikliyorum oyle algiliyor ram cok tuketiyor chromeda videoyu bazen actigimda ses var goruntu olmuyor pil kotu degil iyide degil sarj olurken isiniyor
Bir tek bende mi sorun yok anlayamadım

MI CC9e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Aaa şimdi fark ettim. Chrome'da kasma var. Uzun bir haber sayfasını açmıştım ve metni okuyarak yavaş yavaş sayfayı kaydırıyordum. Haberin sonuna geldiğimde titremeleri fark ettim. Sayfayı yukarı aşağı oynattım, baya kasıyordu. Kapatıp yeniden açtım, düzeldi. Sayfada biraz oyalanınca yine aynısını yaptı.

MIUI 12 (20.6.18)

Yazılım yükleme metodu: Stok Android 10 EA > MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v2.0.exe > MIUI 12
Sonra üzerine: Felix Kernel 4.14.185

İlave olarak, Mi Video da kasıyormuş. Video çektikten sonra videoyu açmaya çalıştığımda birkaç saniye donuyor, sonra açılıyor.

Son düzenleme:

blacken03

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
0
Sabırla bekleyelim arkadaşlar. CC9e'nin kararlı sürümü üçüncü partiye kaldı. Kararlı sürümün gelmesi biraz can sıkacaktır. Ufak tefek düzeltmelerle beta sürümünde de belirli bir kararlılığa oturtacaklarını düşünüyorum, port eden arkadaş cidden iyi işler çıkarıyor.

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Bisey sorcam videoyu küçük pencere yapınca ana sayfada şeffaf görünüyor program açınca görüntü geliyor sizde de varmı

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
MIUI 12'nin efektleri çok güzel ancak animasyonlar kare atlamalı görünüyor. MIUI 11'de de benzer bir durum var ancak daha az.

Bizim Mi A3'e "motion blur" yazılımı gerek. :D

Üst Alt