MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

addidas_85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Best
Cihazım
Note 4 SD 32
Konular
0
Doğru kod bu;
bootctl mark-boot-successful

Neden silinmiş ki mesajım

eskalibur_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şakir alaca
Cihazım
xiaomi a3
Konular
2
Romu yükledim. şarj çabuk bitiyor 1 gün anca gidiyor. Uygulama geçişlerinde takılmalar var ama her zaman değil. Navigasyon butonları olmayınca görev yöneticisi zor açılıyor. A3 ün navigasyon butonları daha iyiydi. Desteklenen uygulamalarda yatay ekran simgesi geliyordu. Bunda yok. Mi hesabı çalışmıyor.
İyi yanları
A3 ün kendi romundaki metni seçince oluşan gölge hatası bunda yok.
Parmak izi okuyucu süper çalışıyor.
Yüz tanıma süper çalışıyor.
Her zaman açık ekran süper çalışıyor
Miui bu telefona gerçekten yakışıyor.

Meissner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Meslek
Veteriner Hekim
Konular
1
Bende yükledim. Yükleyenlere rehber olsun. İlk kurulumda cihazı bul hatası alınıyor. Bunu atlayarak geçmek için mi hesap kısmında şifremi unuttuma tıklayın ve orada çıkan seçeneklerden atlaya basın. Bu şekilde geçebilirsiniz. Vpn ile de olsa arkadaşın koyduğu o kısma dair foto açılmıyor.

Ayrıca her yeniden başlatmada fastboot'a atıyor. Bilgisayara bağlayıp yeniden twrp yüklemem gerekti. Bunun için kalıcı bir yöntem var mı bildiğiniz. A kısmına twrp yüklüyorum.

Onurjr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
6
Bende yükledim. Yükleyenlere rehber olsun. İlk kurulumda cihazı bul hatası alınıyor. Bunu atlayarak geçmek için mi hesap kısmında şifremi unuttuma tıklayın ve orada çıkan seçeneklerden atlaya basın. Bu şekilde geçebilirsiniz. Vpn ile de olsa arkadaşın koyduğu o kısma dair foto açılmıyor.

Ayrıca her yeniden başlatmada fastboot'a atıyor. Bilgisayara bağlayıp yeniden twrp yüklemem gerekti. Bunun için kalıcı bir yöntem var mı bildiğiniz. A kısmına twrp yüklüyorum.
Hocam Twrp yüklemenize gerek yok zaten boot imajında yani romda twrp önyüklü olarak geliyor
Fastboot fixi şudur;
Twrp terminale gelip şu kodu yazın:
Bootctl mark-boot-successful
Romu yükledim. şarj çabuk bitiyor 1 gün anca gidiyor. Uygulama geçişlerinde takılmalar var ama her zaman değil. Navigasyon butonları olmayınca görev yöneticisi zor açılıyor. A3 ün navigasyon butonları daha iyiydi. Desteklenen uygulamalarda yatay ekran simgesi geliyordu. Bunda yok. Mi hesabı çalışmıyor.
İyi yanları
A3 ün kendi romundaki metni seçince oluşan gölge hatası bunda yok.
Parmak izi okuyucu süper çalışıyor.
Yüz tanıma süper çalışıyor.
Her zaman açık ekran süper çalışıyor
Miui bu telefona gerçekten yakışıyor.
Hocam takılmaları Magisk yükleyerek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz kernel veya bootta bazı sorunlar mevcut magisk fixliyor
Şarjın hızlı bitme sorununu konumu AOD vs. Şarj sömüren şeyleri kapatarak şimdilik yarı yarıya engelleyebilme şansınız var.

17mortuary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anıl
Konular
0
Arkadaşlar mi A3 almayı düşünüyorum. Stabil MIUI rom var mı.geceb ışığı modu çalışıyor mu .kamera da porte modu ön ve arka için çalışıyor mu .ekran kontras ayarlari calisiyor mu son sürümü yukleyen bir arkadaş cevap verebilir mi

eskalibur_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şakir alaca
Cihazım
xiaomi a3
Konular
2
Arkadaşlar mi A3 almayı düşünüyorum. Stabil MIUI rom var mı.geceb ışığı modu çalışıyor mu .kamera da porte modu ön ve arka için çalışıyor mu .ekran kontras ayarlari calisiyor mu son sürümü yukleyen bir arkadaş cevap verebilir mi
gece modu okuma modu gayet güzel çalışıyor. kamerada da her hangi bir sorun yok tüm portre modu ve diğer modlar ön ve arka kameralarda gayet güzel ve hatasız çalışıyor. tek sıkıntı şarj biraz daha çabuk bitiyor. %20 daha az gidiyor. mi hesabına bağlanamıyor. başka hiç bir sorunu yok.

17mortuary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anıl
Konular
0
gece modu okuma modu gayet güzel çalışıyor. kamerada da her hangi bir sorun yok tüm portre modu ve diğer modlar ön ve arka kameralarda gayet güzel ve hatasız çalışıyor. tek sıkıntı şarj biraz daha çabuk bitiyor. %20 daha az gidiyor. mi hesabına bağlanamıyor. başka hiç bir sorunu yok.
Laglı diyorlar telegram da rom için doğru mudur.yorum için çok teşekkürler

ziyanco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer üşür
Cihazım
xiomi note3
Konular
0
Mi hesabına google hesabı ile gir den giriş yapılabiliyor

addidas_85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Best
Cihazım
Note 4 SD 32
Konular
0
Biraz lag var, daha doğrusu ama menüye girince bazen simgeler geç geliyor ama başka bir launcher ve magisk yükleyerek bu sorun da minimuma indirilebiliyor. Ben kaç hafta oldu kullanıyorum ve gayet de memnunum.

17mortuary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anıl
Konular
0
Biraz lag var, daha doğrusu ama menüye girince bazen simgeler geç geliyor ama başka bir launcher ve magisk yükleyerek bu sorun da minimuma indirilebiliyor. Ben kaç hafta oldu kullanıyorum ve gayet de memnunum.
Teşekkürler aydinlattiginiz için A3 almaya karar verdim :)

Üst Alt