MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

suleymane847

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Mİ A3
Konular
14
Bazı uygulamalar da parametre hatası alıyorum son sürüm

tgyymk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
1
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu galiba ben şimdi deneyeceğim adam videonun sonunda twrp ye giriyor bu romu yükleyince twrp otomatik yüklenmiş mi olacak bende twrp yok şuan

Şimdi servis romu yüklücem 12.0.3.0 global üstüne bu romu yüklücem mi flash tool ile heralde öyle anladım sonra yüklendikten sonra açılırken ses açma tuşuna basıp wipe yes yapıcam deniyorum arkadaşlar hakkınızı helal edin

Bir de adam uyarıyor sakın güncelleme yapmayın telefon brick olur diye
twrp o romla beraber yükleniyor. edl moda alıp yükleyeceksin. bilgisayar dilini ingilizce yapıp yeniden başlat sonra romu yükle hata vermeyecektir

eskalibur_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şakir alaca
Cihazım
xiaomi a3
Konular
2
en son çıkan ' ' sürümü yükledim. telefon çok yavaş şarj olmaya başladı. temiz kurulum yaptım twrpden herşeyi silip yeniden yükledim aynı... şarj cihazı yada kablodan değil. evde 4 tane xiaomi telefon var. hepsini denedim. birde updater ve miui scanner cleanner uygulamaları gelmiyor. hangi sürümü yükleyeyim . hangisini önerirsiniz.

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
en son çıkan ' ' sürümü yükledim. telefon çok yavaş şarj olmaya başladı. temiz kurulum yaptım twrpden herşeyi silip yeniden yükledim aynı... şarj cihazı yada kablodan değil. evde 4 tane xiaomi telefon var. hepsini denedim. birde updater ve miui scanner cleanner uygulamaları gelmiyor. hangi sürümü yükleyeyim . hangisini önerirsiniz.
Yavaştan kastınız nedir? Bende de yüklü, gün içinde pek şarj etmediğim için şarj süresine hiç dikkat etmedim .
Şu anda hangi adaptörle ne kadar sürede şarj olduğunu ve eskiden ne kadar sürede şarj olduğunu söylerseniz karşılaştırılabilir.

eskalibur_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şakir alaca
Cihazım
xiaomi a3
Konular
2
Orjinal şarj cihazıyla Gece 23:00 da takıyorum sabah 08:00 a kadar %40 anca doluyor. Hızlı şarj biraz daha fazla dolduruyor.

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Orjinal şarj cihazıyla Gece 23:00 da takıyorum sabah 08:00 a kadar %40 anca doluyor. Hızlı şarj biraz daha fazla dolduruyor.
Ben 2 saatte dolarken 3 saat filan oldu diyeceksiniz diye düşünmüştüm.

Kesinlikle bende öyle bir sorun yok. Orijinal şarj cihazı 10w , ben hem Asus'un 18w, hem de Spigen'in 18+12w lık cihazı ile şarj ettim. Normal saat civarı şarj süresi alıyorum.

Dediğiniz gibi bir süre hiç olmadı.

Siz telefonun şarj soketini bir kontrol edin isterseniz, içine dolan toz vs. bu tip sorun yapıyordu sanki.

yyigityy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yyigityy
Cihazım
9t a3
Konular
0
birebir aynı sorunu yaşıyorum. çözüm bulabildiniz mi?

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
bu konudaki miui flasher nerden bulabilirim

tlgkahraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi a3
Konular
4
Son sürümlerde telefon durduk yere donuyor ve kendi kendine reset atıyor kaç tane rom denediysem çözüm bulamadım. Yardımcı olacak bilgisi olan var mı?

Üst Alt