İpucu MIUI 12.1.3 - Redmi K30 - Google Apps Probleminin Çözümü

Huffington

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
K30
Konular
1
Selamlar,

Hindistan ROM'undan Chinese ROM'una gectigimden beri bir suru sorun yasiyorum, en son OTA update'i ile birlikte (12.1.3) Google tamamen calismaz hale geldi. Bu sorunu tek yasayan ben olmadigimi ama herkesin de basina gelmedigini farkettim bir sure sonra, forum'a faydali olabilmek adina suraya MIUI12 uyumlu GApps link'i birakiyorum :)

Bu arada yapmadigim sey kalmadi, internetteki 'de calismiyor, sanirim telefonum Chinese ROM'u cok seviyor, ne eu ROM ne de custom ROM flashlayabildim, en son dalginliktan bootloader'i tekrar kilitledigim icin 168saat beklemedeyim :)

iyi forumlar.

burakacet1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Çalışıyor
Konular
1
Selamlar,

Hindistan ROM'undan Chinese ROM'una gectigimden beri bir suru sorun yasiyorum, en son OTA update'i ile birlikte (12.1.3) Google tamamen calismaz hale geldi. Bu sorunu tek yasayan ben olmadigimi ama herkesin de basina gelmedigini farkettim bir sure sonra, forum'a faydali olabilmek adina suraya MIUI12 uyumlu GApps link'i birakiyorum :)

Bu arada yapmadigim sey kalmadi, internetteki 'de calismiyor, sanirim telefonum Chinese ROM'u cok seviyor, ne eu ROM ne de custom ROM flashlayabildim, en son dalginliktan bootloader'i tekrar kilitledigim icin 168saat beklemedeyim :)

iyi forumlar.
geşmiş olsun :D

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Selamlar,

iyi forumlar.
o benim de başıma geldi fast boot dosyasını sabit bir yere koydum içinde ki clean and lock dosyasını sildim artık istesemde geçmiyor :D

Üst Alt