Yardım MIUI 12.0.1 redmi Note 9 pro

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Her uygulamaya girerken kasıyor YouTube premium varsa küçük pencereye inince daha çok kasıyor çok garip bir şekilde.Yuklemeyin hocam Android 11 diye artısı yok eksisi var
Hocam bu güncelleme global değil diye biliyorum zaten ama globalse de kesinlikle bir artısı yok benim cihazda eu rom yüklü açıkçası bende fazla bir kasma donma yok ama sizin cihazda hangi rom var bilmiyorum kasma sorunu rom kaynaklı format data yapmayı deneyin o şekilde de düzelme olmazsa malesef yapılacak bir şey yok gibi ama size bir önerim daha olacak Xiaomi tool V2 ile bootloader kilidi açılmadan belki sürüm düşürebilirsiniz onu da deneyin denemekten bir zarar cikmaz

mudblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mudblood
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
8
evet cihaz garantili gecen sene almıstım ilk defa böyle rezil bir güncelleme görüyorum fabrika ayarlarına döndürsem butun uygulamalar hersey sıfırlanacak ama :/
bende aynı sorunu yaşıyorum telefonu fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen düzelmedi, çözüm bulabilirseniz yazar mısınız?

zd1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zülfü
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
bende aynı sorunu yaşıyorum telefonu fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen düzelmedi, çözüm bulabilirseniz yazar mısınız?
Bir cozum bulabilecegimi sanmiyorum oturup yeni guncelleme bekleyecegiz gibi :/

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam sorun rom kaynaklı olduğu için format atmak bir işe yaramıyor malesef eğer cihazınız garantili ise yeni güncellemeyi beklemelisiniz

Omerk.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Arkadaslar yeni guncelleme gelmis cok sevindim insallah daha iyi olur telefon.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-05-02-06-30-443_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-09-05-02-06-30-443_com.android.updater.jpg
    368,6 KB · Görüntüleme: 6
Üst Alt