MIUI 11 MIUI 11'in gelmesine son 1 gün!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Değişmedi. Eu rom ve mi room'da denedim oyunda bildirimler geliyor hala ilk gelen bildirim ne ise saçma sapan sürekli onu gösteriyor. İlla indirttirecek o bildirim panelini illa uğraştıracak illa küfür ettirtecek. Ben saldım cihazı ilana verdim bütün beklentilerimi de sildim. Sen de fazla ümitli olma hocam ama bi ihtimal stabil romda düzelmiştir. Ama sanmıyorum eu ve miroom da çin romunu alıp sadeleştirip sunuyor zaten.
Hocam xiaomi artık almayacağım böyle giderse, yeminle miui 8den beri var bu bildirimlerin birbirine karışma olayı, miui 11de de düzeltilmediyse xiaomi bizi tınlamıyor demekki,nasıl olsa satıyoruz yazılım çöp olsa da olur düşüncesindeler,o kadar iosu appleyi Samsung'u kötülüyoruz ama miuideki sorunların hiçbiri onlarda yok,zaten bana göre değişen tek şey miui 10 yazısı miui 11 olmuş,bir de ayarlar menüsünü değiştirmişler o kadar,miui=balon

orhanyy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
2
Bildirimlerin görünüp kaybolması çözülüyor mu?

Ugurmiraç21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Mi 9se
Konular
35
Yarin global kararli ya geliyormu miui 11 :|

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
hangi cihazlar alacak yarın bi bilgi var mı yarın alacağını hiç zannetmiyorum

Ugurmiraç21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Mi 9se
Konular
35
Eger adam akilli bi degisim olmassa satarim köyü kafami bozmasinlar :D

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hocam xiaomi artık almayacağım böyle giderse, yeminle miui 8den beri var bu bildirimlerin birbirine karışma olayı, miui 11de de düzeltilmediyse xiaomi bizi tınlamıyor demekki,nasıl olsa satıyoruz yazılım çöp olsa da olur düşüncesindeler,o kadar iosu appleyi Samsung'u kötülüyoruz ama miuideki sorunların hiçbiri onlarda yok,zaten bana göre değişen tek şey miui 10 yazısı miui 11 olmuş,bir de ayarlar menüsünü değiştirmişler o kadar,miui=balon
Bu da yeni sorun. Bildirim panelinde simge var ama bildirim çubuğunu indirince bildirim gözükmüyor. Bende satıcam zaten hocam, sizin gibi 8'den beri kullanıyorum illahlah ettim artık.
Hala miui 11'den beklentileri olanlar var mı gerçekten

Bu arada kullandığım rom eu rom11 yani stabil çin romunun düzenlenmiş halidir. Yarın çıkacak olan romun bundan temiz olmasına imkan yok. Aynı sorun orda da olacak. Ne var arkadaş bu bildirim çözülmeyecek bir şey mi anlamıyorum. Arka arkaya eski bildirimi gösterip duruyordu şimdi arada sırada bildirimin sadece simgesi gözüküyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Bu da yeni sorun. Bildirim panelinde simge var ama bildirim çubuğunu indirince bildirim gözükmüyor. Bende satıcam zaten hocam, sizin gibi 8'den beri kullanıyorum illahlah ettim artık.
Hala miui 11'den beklentileri olanlar var mı gerçekten

Bu arada kullandığım rom eu rom11 yani stabil çin romunun düzenlenmiş halidir. Yarın çıkacak olan romun bundan temiz olmasına imkan yok. Aynı sorun orda da olacak. Ne var arkadaş bu bildirim çözülmeyecek bir şey mi anlamıyorum. Arka arkaya eski bildirimi gösterip duruyordu şimdi arada sırada bildirimin sadece simgesi gözüküyor

Hocam düzeltilmesi cok basit bi şey bunca güncelleme geliyor ama ne düzeltiliyor hiçbişey,note 7yi yeni aldım biraz kullandıktan sonra daha xiaomiye ve MIUIye tövbe,garantilisi 1000-1200 tl olan casper vestel vs telefonda bile böyle saçma bi hata göremezsin

furkanavshar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Wk Dk
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Mühendis
Konular
3
Mi 9 modelinde Miui 10 global kararlı sürüm kullanıyorum. Bahsettiğiniz bildirim sorunları bende yok. Acaba bildirim, pil tasarrufu, arka plan kısıtlaması vs. ayarlarıyla ilgili bir şey olabilir mi sizin karşılaştıklarınız?
Bildirim simgeleri durum çubuğunda 3 sn görünüp kayboluyor fakat bu bir sorun değil; özellik. Evet, açıp kapatamıyoruz bu özelliği fakat sade ve temiz görünmesi açısından benim hoşuma gidiyor. 3 saniyelik bir peek (göz atma) ile bildirim olduğundan haberdar oluyorum, sonra da bildirim panelini indirip bildirimlerimi okuyorum.

WhatsApp vs. uygulamaların bildirim sesi verip panelde görünmemesi, ayarlar>bildirimler&durum çubuğu>uygulama bildirimleri>söz konusu uygulamayı seçip>bildirimleri göster [açık] ve uygulama ikon işareti [açık] yapılarak ayarlanabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt