Tema Miui 11 uyumlu olan bir tema miui 12.5 ile uyumlu hale getirilebilir mi?

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Arkadaşlar Miui 11 iken çok severek kullandığım altta da mtz dosyası olan iOS UI isimli temam vardı. Bunu tema mağazasından indirdim ve mağazada hala var. Telefona güncelleme gelip miui 12 olunca bu temayı uyumsuzluk nedeniyle kullanamaz oldum, en son 12.5.4 sürümde zaten hiç kullanamıyorum.

Merak ettiklerim:
1- Bu mtz dosyasını miui 12.5 ile uyumlu hale getirmenin bir yolu var mı?
2- Bu temayı yapan kişi ile bağlantı kurulabilir mi, kurulabilirse bunu 12.5 sürüme uygun hale getirebilir mi?

Fikirlerinizi, bildiklerinizi yazarsanız memnun olurum.

Ekli dosyalar

• iOS UI.mtz
    9,2 MB · Görüntüleme: 14

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
miui 12.5 uyumlu hale getirilir.
forum kuralları gereği telegram adresi yasak olduğu için link olarak tasarımcı bilgilerini atamıyorum
atmış olduğunuz mtz dosyasında lockscreen/advance/config.xml dosyası içinde telegram adresi var ordan belki ulaşabilirsiniz.

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
miui 12.5 uyumlu hale getirilir.
forum kuralları gereği telegram adresi yasak olduğu için link olarak tasarımcı bilgilerini atamıyorum
atmış olduğunuz mtz dosyasında lockscreen/advance/config.xml dosyası içinde telegram adresi var ordan belki ulaşabilirsiniz.
İlginize teşekkürler. Hiç mtz dosyası açmadım, nasıl açılacağını da bilmiyorum ama araştırayım bakalım. Yalnız tasarımcı sadece benim için uğraşır mı emin değilim. Ya da mümkünse siz bana özelden tasarımcı bilgilerini atabilir misiniz.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
İlginize teşekkürler. Hiç mtz dosyası açmadım, nasıl açılacağını da bilmiyorum ama araştırayım bakalım. Yalnız tasarımcı sadece benim için uğraşır mı emin değilim. Ya da mümkünse siz bana özelden tasarımcı bilgilerini atabilir misiniz.
Tasarımcının keyfine kalmış bir durum. Normalde sürüme göre düzenleme yapması gerekiyor.

Üst Alt