MIUI 11 MİUİ 11 Sonrası Pil performansı

furkanavshar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Wk Dk
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Mühendis
Konular
3
MiUI 10'da 5 saat ekran süresi alıyordum. MiUI 11'de 9 saat alıyorum.

xcyilmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yilmaz..
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
bugün sıfır bir şekilde Note 8 aldım sanırım gerçekten bir sorun var

Hakyemez

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Arkadaşlar resmi note 7 cihazıma mı 11 sonrası aşırı pil tüketimi var bendede yardım edin lütfen dayanilcak gibi değil eski mi 10.3.5 sürümüne nasıl dönerim yardımın lütfen

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Arkadaşlar resmi note 7 cihazıma mı 11 sonrası aşırı pil tüketimi var bendede yardım edin lütfen dayanilcak gibi değil eski mi 10.3.5 sürümüne nasıl dönerim yardımın lütfen
Yukarıda yazılı olanları okuyup uygulayın.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dgsdmrbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
doğuş
Cihazım
iphone 6
Konular
4
Note 8 pro aynı sorun vardı temiz kurulum ve birkaç şarj döngüsü sonrası normale döndü gibi görünüyor

bkalkan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Bende de aynı sorun var.. 11'e güncelledikten sonra pil kullanımı çok düştü.. nasıl hallolur bilmiyorum. Cihazı sıfırladım sorun düzelmedi. Temiz kurulumdan kastınız nedir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temiz kurulumdan kastınız nedir?

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Mi6 telefonum da miui 11 sonrası normal kullanımda şarj çabuk bitiyor. Eu rom stabil yüklü.

Gps yüksek doğrulukta ve hiç kapatmıyorum, mobil veri (dışarda) ve wifi (evde) dönüşümlü olarak 24 saat açık. Video duvarkağıdı var. Volte ve vowifi açık. Otomatik parlaklık ayarlı. Kızılötesi ve bluetooth gün içinde sıklıkla kullanıyorum. Root var.

İlk alanda whatsapp, twitter, facebook, messenger, skype, intagram, gmail, scope, telegram, duo, truecaller, setracker, mcafee otomatik başlatta.
İkinci alan kullanıyorum, orda da whatsapp, facebook, messenger, instagram, twitter, skype, snapchat, scope, gmail, truecaller otomatik başlatta.

Bunlara göre çabuk bitmesi normal denebilir ama bu sürede miui 10da daha uzundu.

Dün gece yatarken denemek için gps, mobil veri ve wifiyi kapattım, saat 01:53 ve şarj %23 idi. Sabah saat 08:20de baktığımda şarj %21 idi. Yaklaşık 6,5 saatte bekleme durumunda %2 harcamış.

Eu rom stabil Miui 10dan eu rom stabil miui11e geçişimde değişen tek parametre Miui10 da vowifiyi evde kullanamıyordum. Ama artık kullanıyorum. Sanırım o fazla götürüyor şarjı.

Bu gece sadece wifiyi açık bırakıp deneyeceğim, acaba aynı sürede ne kadar pil harcanacak?

enes3447

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
enes
Cihazım
Redmi note7
Konular
1
Bende de note7 var. aynı şekil sistem üzerinden güncelleme geldi. pilde aynı sorunu aşıyorum. yarı yarıya daha çabuk bitiyor diyebilirim. bunu yetkililere nasıl ileteceğiz?

bkalkan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Bende de note7 var. aynı şekil sistem üzerinden güncelleme geldi. pilde aynı sorunu aşıyorum. yarı yarıya daha çabuk bitiyor diyebilirim. bunu yetkililere nasıl ileteceğiz?
Yetkililere iletince "cihazı sıfırla, düzelmezse garantiye götür" diyorlar.

Üst Alt