MIUI 11 MIUI 11 seven

Hangisi güzeldi??

• Kullanılan toplam oy
    90

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Telefon neden çöp oldu anlatır mısın bende kullanıyorum sıkıntı yok ufak tefek hatalardan bahsediyor isen Apple ın güncellemelerinde bile sıkıntı var günümüzde kusursuz işletim sistemi yok zaten
Şarjı aşırı hızlı gidiyor. Telefon aşırı çok kasıyor. Ghost screen başladı dün. Daha çok şey var

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Şarjı aşırı hızlı gidiyor. Telefon aşırı çok kasıyor. Ghost screen başladı dün. Daha çok şey var
Ghost scren'in guncelleme ile uzaktan yakindan alakası yok hocam :) ama gecmis olsun. Can sıkıcı bir durum.

Farukmurat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Şarj dışında bi sıkıntı görmedim ben de MIUI 11'de genel olarak seviyorum. Ama telefon boştayken hücre bekleme her zamankinden daha fazla şarj harcamaya devam ediyor......

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
İlerde ne olur bilemiyorum ama şuan note 6 pro kullanıyorum ve Miuı 11 i twrp den kurdum sıkıntı yok gündüz işyerinde akşama kadar 3 saatte den fazla pes 2020 oynuyorum arada pubg WhatsApp zaten hep açık müşteriler ile iletişim halinde olmam gerekiyor mobil veri ile birlikte toplam kullanım süresi sabah 11 de şarjdan çekiyorum gece 2 de yatağa girerim şarj yüzde 20 ıle 10 arasında kalıyor
Programlı açma kapamayı kullanıyorum akşam yatarken cihazı hep xiaomi power bank ile şarja takıyorum telefon programlı olarak gece yarım saat yada 1 saatliğine kapanıyor sonra açılıyor gece 12 den sabah 6ya kadar otomatik olarak gece modu aktif oluyor
İlk kurulumu yapınca ve kullandığım uygulamaları kuruduktan sonra
arka planda pil ve mobil veri harcayacak uygulamaları kısıtlıyorum bi defaya mahsus
ben böyle kullanıyorum çok çok memnunum mu hayır zaten cihaz orta seviye olduğu için çok çok memnunum
şarj konusunda evet cihazdan cihaza farklılıklar olabilir ki bunun ben bunun cihazı şarj etme yöntemi ve kullanım ile ilgili olduğunu da düşünüyorum

Son düzenleme:

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
İlerde ne olur bilemiyorum ama şuan note 6 pro kullanıyorum ve Miuı 11 i twrp den kurdum sıkıntı yok gündüz işyerinde akşama kadar 3 saatte den fazla pes 2020 oynuyorum arada pubg WhatsApp zaten hep açık müşteriler ile iletişim halinde olmam gerekiyor mobil veri ile birlikte toplam kullanım süresi sabah 11 de şarjdan çekiyorum gece 2 de yatağa girerim şarj yüzde 20 ıle 10 arasında kalıyor
Programlı açma kapamayı kullanıyorum akşam yatarken cihazı hep xiaomi power bank ile şarja takıyorum telefon programlı olarak gece yarım saat yada 1 saatliğine kapanıyor sonra açılıyor gece 12 den sabah 6ya kadar otomatik olarak gece modu aktif oluyor
İlk kurulumu yapınca ve kullandığım uygulamaları kuruduktan sonra
arka planda pil ve mobil veri harcayacak uygulamaları kısıtlıyorum bi defaya mahsus
ben böyle kullanıyorum çok çok memnunum mu hayır zaten cihaz orta seviye olduğu için çok çok memnunum
şarj konusunda evet cihazdan cihaza farklılıklar olabilir ki bunun ben bunun cihazı şarj etme yöntemi ve kullanım ile ilgili olduğunu da düşünüyorum
Aynı cihaz bende de var MIUI 11 yüklü ama telefon bende çöp. Şarj dayanmıyor birini ariyim diyom 1 dk sürüyor yani bende çok kötü oldu sistem yorulmuş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj dışında bi sıkıntı görmedim ben de MIUI 11'de genel olarak seviyorum. Ama telefon boştayken hücre bekleme her zamankinden daha fazla şarj harcamaya devam ediyor......
Ben her sıkıntıyı gördümfacepalm~~(:|

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Miui 9 en iyisidir

ofluily

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilyas
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
bende bugün öğlen yükledim takılma vesaire şimdilik yok akıcılık gayet iyi şarja gelince 2-3 gün kullanıp neticeyi yazarım yanlız güncellemeden önce şarj%90 idi öğle vakti güncelleme vesaire derken saat21,38 deki şarj%54 kalmış şuanki ekran sürem4sa5dk bekleme ise 27sa37dk kaldı gösteriyor.Hayırlısı bakalım pek bir değişiklik farketmedim kullanım açısından.

Üst Alt