MIUI 11 MIUI 11 seven

Hangisi güzeldi??

• Kullanılan toplam oy
    90

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
bende bugün öğlen yükledim takılma vesaire şimdilik yok akıcılık gayet iyi şarja gelince 2-3 gün kullanıp neticeyi yazarım yanlız güncellemeden önce şarj%90 idi öğle vakti güncelleme vesaire derken saat21,38 deki şarj%54 kalmış şuanki ekran sürem4sa5dk bekleme ise 27sa37dk kaldı gösteriyor.Hayırlısı bakalım pek bir değişiklik farketmedim kullanım açısından.
Bende çok var pişman oldum

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
MIUI9'u kullanmak çok güzel bir şeydi. Ondaki hızı diğerlerinde bulamadım. Şuan MIUI10'dayım.

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
MIUI9'u kullanmak çok güzel bir şeydi. Ondaki hızı diğerlerinde bulamadım. Şuan MIUI10'dayım.
Ben MIUI 9 u 1 gün kullandım cidden şarj dostu idi. MIUI 10 ilk başta sapıttı sonra düzeltti. 11 i söylemiyorum bile

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Ben MIUI 9 u 1 gün kullandım cidden şarj dostu idi. MIUI 10 ilk başta sapıttı sonra düzeltti. 11 i söylemiyorum bile
Ayrıca en stabil ve hatasızı da oydu. Fakat o zamanlar bu işleri anlamadığım için görüntüsünü beğenerek miui10'u kurmuştum. 9 sürümünde o zamanki en hızlı parmak okuma işlevi mi6'da idi. Miui10 ile yavaşladı. Bazen sürekli geri dönmeyi düşünüyorum fakat bu yeni özellikleri de kullanıyorum.

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Ayrıca en stabil ve hatasızı da oydu. Fakat o zamanlar bu işleri anlamadığım için görüntüsünü beğenerek miui10'u kurmuştum. 9 sürümünde o zamanki en hızlı parmak okuma işlevi mi6'da idi. Miui10 ile yavaşladı. Bazen sürekli geri dönmeyi düşünüyorum fakat bu yeni özellikleri de kullanıyorum.
Evet oydu ve bende MIUI 10 görüntüsünü severek kurdum. Bende note 6 pro var MIUI 9 da parmak izi okuyucu su gibi hızlı idi 10 da yavaşladı 11 de zaten pert. Aynen bende yeni özellikler olmasa geçerdim

Üst Alt