Haber Miui 11 POCO F1

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Arkadaşlar POCO F1 için Miui 11 i Twrp ile yükledim. Bildirim durumları halledilmiş. Ayarlara bir menü koyarak kökten çözmüşler. Durum çubuğu bildirimleride sürekli aktif ve görünür durumda. Ayrıca uzun sms geldiğinde tamamı görünüyor oda düzelmiş. Darkmode gelmiş bir kaç ss atayım.
Pubg performansi nasil isinma ve touch sorunu ozellikle?

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
17
pubg değilde cod mobile en yüksek ayarlarda denedim ben bi 40 45 dk kadar ısınma normaldi ele birazcık sıcaklık geliyordu sadece o da makul bi düzey zaten dokunmatikle ilgili de hiçbir problem yaşamadım ben şimdilik her şey güzel

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
pubg değilde cod mobile en yüksek ayarlarda denedim ben bi 40 45 dk kadar ısınma normaldi ele birazcık sıcaklık geliyordu sadece o da makul bi düzey zaten dokunmatikle ilgili de hiçbir problem yaşamadım ben şimdilik her şey güzel
Cpufloat programi var oyun icinde gosterio sicakligi cok iyi program digerleri gibi bildirime bakmaya gerek yok ekranda direkt iyi sevindim valla

oguzhanacer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Poco f1
Meslek
DC System Admin
Konular
4
Bende o sorunlar hiç bir zaman yoktu zaten pubg ve cod da full ayarlarda ısınma ve dokunmatik sorunu olmadan oynatıyor zaten

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17

retroscope

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EK
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Arkadaşlar POCO F1 için Miui 11 i Twrp ile yükledim. Bildirim durumları halledilmiş. Ayarlara bir menü koyarak kökten çözmüşler. Durum çubuğu bildirimleride sürekli aktif ve görünür durumda. Ayrıca uzun sms geldiğinde tamamı görünüyor oda düzelmiş. Darkmode gelmiş bir kaç ss atayım.
Hocam merhaba, bana da güncelleme geldi yükledim. ama kilit ekranı bildirimlerinden hiç memnun değilim. önceden ekran kilitliyken mesela whatsapp mesajı geldiğinde bildirimin altında cevapla veya okundu olarak işaretle diye seçenekler çıkıyordu. şimdi yok. sadece mesaj bildirimi geliyor. cevaplamak için kilidi açmak gerekiyor. yada ayarı varda ben mi bulamadım acaba?

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Hocam merhaba, bana da güncelleme geldi yükledim. ama kilit ekranı bildirimlerinden hiç memnun değilim. önceden ekran kilitliyken mesela whatsapp mesajı geldiğinde bildirimin altında cevapla veya okundu olarak işaretle diye seçenekler çıkıyordu. şimdi yok. sadece mesaj bildirimi geliyor. cevaplamak için kilidi açmak gerekiyor. yada ayarı varda ben mi bulamadım acaba?

İsinma ve touch screen sorunlari devam ediyormu sizdede?

retroscope

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EK
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
İsinma ve touch screen sorunlari devam ediyormu sizdede?
ısınma sorunu olmuyordu bende. gerçi çok zorlayan şeyler yapmadım hiç, oyun gibi. şu anda da ısınma sorunu yok. ama ekran sıkıntısı vardı, cebimde mesela klilir ekranında ekran kendi kendine uyanıyordu, kilit ekranında ki (spotify mesela şarkıyı durduruyordu, atlatıyordu falan).. şu anda yeni yükledim güncellemeyi, daha teat edemedim..

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
ısınma sorunu olmuyordu bende. gerçi çok zorlayan şeyler yapmadım hiç, oyun gibi. şu anda da ısınma sorunu yok. ama ekran sıkıntısı vardı, cebimde mesela klilir ekranında ekran kendi kendine uyanıyordu, kilit ekranında ki (spotify mesela şarkıyı durduruyordu, atlatıyordu falan).. şu anda yeni yükledim güncellemeyi, daha teat edemedim..

Bu guncelleme benim icin buyuk bir fiyasko oldu isinma ve ekran problemi tamamen duruyor pisman oldum malesef

retroscope

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EK
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Bu guncelleme benim icin buyuk bir fiyasko oldu isinma ve ekran problemi tamamen duruyor pisman oldum malesef
ben şu anda stabilim, bit kaç gğn sonra fikrim oluşur muhtemelen..

Üst Alt