İpucu MIUI 11 Note 6 Pro

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Arkadaşlar bende note 6 pro var. Ve MIUI 11 yaptım 5 gün oluyor. Arkadaşımada geldi arkadaşım güncellemedi ve sonra güncelleme gitti araştırma yaptım geri çekmişler galiba güncellemeyi. Ben telefonu düşürmek istiyorum MIUI 10 a. Telefon ciddi anlamda şarj canavarı ve ana menüde gezerken bile donuyor

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar bende note 6 pro var. Ve MIUI 11 yaptım 5 gün oluyor. Arkadaşımada geldi arkadaşım güncellemedi ve sonra güncelleme gitti araştırma yaptım geri çekmişler galiba güncellemeyi. Ben telefonu düşürmek istiyorum MIUI 10 a. Telefon ciddi anlamda şarj canavarı ve ana menüde gezerken bile donuyor

Geri dönüş için cihazın Bootloader kilidinin açılmış olması gerekiyor malesef.Açıldıktan sonra Pc üzerinden Fastboot rom dosyasının MI flash ile yazılması yolu ile MIUI 10 sürümüne geri dönülebilir.

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Geri dönüş için cihazın Bootloader kilidinin açılmış olması gerekiyor malesef.Açıldıktan sonra Pc üzerinden Fastboot rom dosyasının MI flash ile yazılması yolu ile MIUI 10 sürümüne geri dönülebilir.
Bir yerde bir şey okumuştum birşey yaparak MIUI 10 oluyordu ve garantisi gitmiyordu öyle bir şey varmı

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Bir yerde bir şey okumuştum birşey yaparak MIUI 10 oluyordu ve garantisi gitmiyordu öyle bir şey varmı

Malesef mümkün değil hocam.Sürüm geri çekilmiş fakat yenisi çok uzun zaman almadan ( Tahminen 2 hafta ) gelecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
Bir yerde yanlış yapmış olabilirsin. Bende de note 6 pro var. Temiz kurulum yap, şarj iyi akicilik iyi. Kirlenme konusunda bir kaç kere denk geldim

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Bir yerde yanlış yapmış olabilirsin. Bende de note 6 pro var. Temiz kurulum yap, şarj iyi akicilik iyi. Kirlenme konusunda bir kaç kere denk geldim
Temiz yaptım ve güncelleme sistemi çok yoruyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Malesef mümkün değil hocam.Sürüm geri çekilmiş fakat yenisi çok uzun zaman almadan ( Tahminen 2 hafta ) gelecektir.

Düzelir inşallah yenisi gelince

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59

Buna nereden baktınız?

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Hocam sorun çözüldü kendi kendine sürüm cihaza yeni oturdu galiba. Şarj testi yaptım 24 du 20 dk de 6 şarj gitti. Takılma var tek şimdi . MIUI 11 benim cihazımda yavaş yavaş oturdu şimdi mükemmel oldu

Üst Alt