Soru Miui 11 Kurdum

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Her şey güzel hoş, fakat tanıtımda gördüğüm ana ekrandaki arama çubuğu bizde neden yok hocalarım Android q özel mi? Veya mi8 se de olamayacak bir özellik mi dikkatimi çekti

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Daha ne bekliyorsunuz ki telefonun uçmasını mı :)) Zaten adı üstünde MI-UI. UI, (User Interface) kullanıcı arayüzü demek. Sadece arayüz değişir. Diğer özellikler android yükselmesiyle olur kannımca
Miuide yenilikler ve özellikler miui güncellemeleriyle gelir android yükseltmeleriyle genellikle sadece güvenlik yaması yükseltilir,yanlış biliyorsunuz

Oyla:

hsynnifti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin Can
Cihazım
Mi 8 SE/Lite
Konular
1
miui 11 kuramıyorum ben twrp ile yapıyorum fastboot atıyor sonra flash ile en fazla çin romu kurabiliyorum 5 saattir ugraşıyorum olmuyor olmuyor olmuyor çin romunda takılı kaldım. telefoncu kaç tlye atar bilen varmı
aynı dertten muzdaribiz hocam

Oyla:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Miuide yenilikler ve özellikler miui güncellemeleriyle gelir android yükseltmeleriyle genellikle sadece güvenlik yaması yükseltilir,yanlış biliyorsunuz
Bence MIUI, One UI vs. sadece android üzerinde yapılan bir arayüz ve iyileştirme sistemidir. Görüşünüze saygı duyarım

Oyla:

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
miui 11 kuramıyorum ben twrp ile yapıyorum fastboot atıyor sonra flash ile en fazla çin romu kurabiliyorum 5 saattir ugraşıyorum olmuyor olmuyor olmuyor çin romunda takılı kaldım. telefoncu kaç tlye atar bilen varmı
Ben genellikle şu şekilde kurulum yapıyorum şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.
Twrp den önce 4 wipe yapıyorum sonra yine wipe kısmından format data yapıyorum.
Sonra reboot seçeneğinden recovery reboot yapıp bilgisayardan romu telefona aktarıyorum ve install.
Tabi her şey siliniyor. Telefon açıldığında micloud ile senkronize oluyor rehber, arama geçmişi,sms ve resimler hepsi otomatik geri geliyor. Sadece uygulamaları baştan kuruyorum.

Oyla:

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Ben hala Eu Beta son surumdeyim RN7 :) Mutlu ve huzurluyum.Miui 11 de hayatta kurmam.Tema dan baska bsey degil.

Oyla:

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Daha ne bekliyorsunuz ki telefonun uçmasını mı :)) Zaten adı üstünde MI-UI. UI, (User Interface) kullanıcı arayüzü demek. Sadece arayüz değişir. Diğer özellikler android yükselmesiyle olur kannımca
He uçmasını bekliyordum. Attım düştü yere ondan kötü güncelleme.
Miui 10 dan çokta bir farkı yok. En büyük değişiklik Miui 9 ile olmuştu. Ondan sonra küçük makyajlar ile devam etti.
Kısacası uçmasını beklerdim. Hangi firma güncelleme ile telefonu attığımda yere yumuşak inmesini sağlarsa o firmadan telefon alacağım. :)

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
İşin erbabı ustalar "pek birşey beklemeyin" diyordu tee haziranda.
Zaten Miui 11 ile gelen yeniliklerin birçoğu miui 10 beta da verilmişti. Bekleyelim bakalım. Mi 8SE Anroid 10 alacak mı ?

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Miui 10 betalarda miui11 in ozellikleri miui11 in alt yapisina hazirlik icin parca parca roma eklenerek verildi. Biz zaten zaman icerisinde miui10 beta adi altinda miui11 e alistik. Miui 10 stabil ile miui11 stabili karsilastirin bakalim fark var mi yok mu?

Neden herkes betayi kullanip kullanip arada fark yok tema yapip vermisler diyorki?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt