MIUI 11 MIUI 11 güncellenmesinden kurtarın

Burakozcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Arkdaslar bu guncelleme telefonu mahvetti adeta telefonun şarjı öğlen vaktını bulmuyor bıtıyor eski sürüme geçmek için hardcore reset atmakmı lazım yoksa fabrıka ayarları na dönmek yeterli olurmu su programı kur yap diyeceğiniz bir şey olursada iyi olur.

teşekkürler

marstakipanda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rohat
Cihazım
RedMi Note6 Pro
Konular
12
Arkdaslar bu guncelleme telefonu mahvetti adeta telefonun şarjı öğlen vaktını bulmuyor bıtıyor eski sürüme geçmek için hardcore reset atmakmı lazım yoksa fabrıka ayarları na dönmek yeterli olurmu su programı kur yap diyeceğiniz bir şey olursada iyi olur.

teşekkürler
Hangi cihaz ki

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S

Silinen üye 107783

Guest
Benim K20 Pro'yu uçurdu valla

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Esra Sözen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esra
Cihazım
Mi9 t
Konular
1

teşekkürler

Mi9 t kullanıyorum. MIUI global 11 güncellemesini yaptım.. ve güncellemeyi tamamladığim ilk dakikadan beri nerdeyse 2 gün giden şarjım inanılmaz hızlı tükeniyor. Full şarj artık max. 6 saat kadar gidiyor. Ve telefon kendi kendine aniden ısınıyor. Güncellemeyi yapalı 3-4 gün oldu 3 defa dondu ve ardından kendiliğinden kapanıp açıldı. Güncellemeden önce bu sorunların hiç birisini asla yaşamamıştım, telefon nerdeyse çöp oldu. Çözümü bulan lütfen yardımcı olsun..

Burakozcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Son düzenleme:

Burakozcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Arkadaşlar ne oldu bilmiyorum ama bugün telefon şarj durumu gayet normal seyrinde nasıl düzeldi herhangi bir fikrim yok ama muzik çalar i alttan kapattigim zaman yani komple çalmaya devam ediyor şarj durumu normal

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Güncelleme sonrası telefonu sıfırlayıp fabrika ayarlarına dönünce batarya sorunu bende çözüldü. Ve şuanda MIUI 10 dan (5.30-6 saat) en az 2 saat daha fazla ekran süresi alıyorum. Yedekleyip sıfırlayın derim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt