MIUI 11 MIUI 11 güncellemesi

caglar040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Çağla
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Normal şartlarda aşağıdaki konuda verildiği şekilde güncellemeyi yapabilirsiniz.

Ancak telefonunuzda IMEI değişikliği olduğu için her hangi bir sorun olduğunda telefonunuzu sıfırlayabilmeniz için TWRP yüklenmesi gerekli. (TWRP olmadan fabrika ayarlarına döner veya recovery üzerinde wipe yaparsanız IMEI'leri kaybedersiniz) Güncelleme sonrasında aşağıdaki rehber ile TWRP yükleyin.

Orijinal rom kullanacağınız için TWRP kalıcı olmayacaktır. TWRP'nin kalıcı olması için de aşağıdaki rehber ile root yetkisi almanız gerekli.

Hım çok teşekkür ederim, ama soylediklerinizi anlayıp uygulamam galiba biraz zaman alacak. Adım adım ve yavaşça ilerlemeliyim her halde çünkü bu hadiselere bayağı bir uzağım. İyi ki hızlıca davranmamis ve sizlere danismisim.

caglar040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Çağla
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Herkese iyi günler dilerim, evde geçen uzun zamanlarda güncelleme mevzuuna yeniden döneyim dedim. Ama anlatılanlara rağmen işlemi yapmaya korkuyorum ya yapamaz da, geriye dönüş sıkıntılı olursa !
Mesela telefonumu inceledim, telefonumun üzerinde Magisk Manager zaten kuruluymuş, bu TWRP ise dosya yöneticisi kısmında boş olarak dosyası varmış.
Şimdi telefon üzerinden bu güncellemeyi yapamam mı ki? Bu işin kolayı yok mu? :((

Üst Alt