MIUI 11 MIUI 11 Güncellemede 1 Phase sonrası

Baris199251

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
12
Bence bukadar karamsar veya olumsuz düşünmeye gerek yok. Illaki verilen bir tarihte güncelleme gelmek zorunda değildir. Bir eksiklik, bir yanlışlık, bir olumsuzluk vs başka nedenler olmuş olup güncellemeler aksamis olabilir. Başka bir cihaz için tam tarihte verilmiştir, hata yoktur stabil dir yayınlanmıştır. Diger cihazlarda farklı bir durum oluşmuş olup ertelenmiş olabilir böyle düşünün. Hatali rom verildiği zaman ise bu sefer hatali rom verdiler diye yargı dagiticaksiniz. giggle~~giggle~~sabredin güç olsun temiz olsun

piriyatel

eksamin
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet fatih
Cihazım
Mi 9
Meslek
Kamu
Konular
8
Arayüz değişikliği parmak izi okuma hızı dışında ekstra bir şeu göremedim açıkçası

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Bu kadar beklemeye değdi mi? miui11 9 ile sadece arayüz farklı geldi bana. Q ile nasıl?
Ara yüzde çok fazla bir değişiklik yok ama ben çok beğendim bunu, bir çok özellik gelmiş mesela bu, benim için mükemmel birşey .:) sayamadığım çok var çok fazla müsait değilim şuanda

Ekli dosyalar

• IMG_20191031_222309.jpg
    IMG_20191031_222309.jpg
    977,9 KB · Görüntüleme: 19

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bence bukadar karamsar veya olumsuz düşünmeye gerek yok. Illaki verilen bir tarihte güncelleme gelmek zorunda değildir. Bir eksiklik, bir yanlışlık, bir olumsuzluk vs başka nedenler olmuş olup güncellemeler aksamis olabilir. Başka bir cihaz için tam tarihte verilmiştir, hata yoktur stabil dir yayınlanmıştır. Diger cihazlarda farklı bir durum oluşmuş olup ertelenmiş olabilir böyle düşünün. Hatali rom verildiği zaman ise bu sefer hatali rom verdiler diye yargı dagiticaksiniz. giggle~~giggle~~sabredin güç olsun temiz olsun
Hocam bizde Xiaomi severiz.Önceki yazdıklarımıza bakar iseniz, diğer markaların 2-3 modele yapamadıklarını, bu kadar çok modelde yapmaya çalıştıktarını taktir ettik.Öyle yargı filan yaymak kişiliğimize uymaz.Emeğe saygılıyız.Bizim ki yaygara koparmak değil, heyecan.Bekletiyi çok yüksek tuttu Xiaomi.

Mi8 Üstadım keyifle kullanman dileğiyle.Sıra bize geldiğinde görürüz artık.

• Beğen
Tepkiler: Mi8

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Hocam bizde Xiaomi severiz.Önceki yazdıklarımıza bakar iseniz, diğer markaların 2-3 modele yapamadıklarını, bu kadar çok modelde yapmaya çalıştıktarını taktir ettik.Öyle yargı filan yaymak kişiliğimize uymaz.Emeğe saygılıyız.Bizim ki yaygara koparmak değil, heyecan.Bekletiyi çok yüksek tuttu Xiaomi.

Mi8 Üstadım keyifle kullanman dileğiyle.Sıra bize geldiğinde görürüz artık.
İnşallah hocam :)

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17