MIUI 11 Miui 11 güncelleme kayboldu

bysemazen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
4
Arkadaşlar merhabalar, redmi note 7 cihazıma akşam itibariyle miui 11 guncellemesi geldi, indirdikten sonra yeniden başlatmamı istedi, o esnada işim olduğu için yeniden başlatmadım birkaç dakika sonra güç tuşu yardımıyla kendim yeniden başlattım, fakat yeniden başlattığımda ne indirdiğim miui 11'i görebildim ne de bir güncelleme. Şu an miui 10 ve kontrol ettiğimde uygun güncelleme yok yazıyor. Nasıl düzelir?
Bazı cihazların güncellemeleri geri çekildiğini okudum, sorun sadece sizde değil, aynı sorunu yaşayan epey var.
Bi eksiklik veya bi sıkıntı vardır geri çekmişlerdir.

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
İnce eleyip sık dokusunlar, yarım yamalak birşeyle karşımıza çıkmalarından iyidir nitekim çokta büyük bir beklenti içerisinde değilim ben gelirse başım gözüm üstüne gelmezse zaten hiç benim olmamıştır. :D :)

mustafarize

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Resmi note 7
Konular
0
Ben de de aynısı oldu. Sabah güncelleme geldi akşam yaparım dedim baktım ki kaybolmuş.

gogo05

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Retmi note 7 pr
Konular
0
Banada Çarşamba günü geldi. Balkondan wifinin bulunduğu odaya gidene kadar yok oldu. Bugün bölgeyi hindistan yaptım, bir saat sonra meksika, bir saat sonrada Almanya ne gelen var ne giden...

meteor68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi6
Konular
3
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

üstteki video da, gelen güncellemeler anlık ve rastgele seçilen aralıktaki kullanıcılara gönderiliyormuş.
Onun için güncelleme gelince hemen güncelleme yapılmalıymış, aksi halde bir başka kullanıcıya yönlendiriliyor diyor.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Redmi note 7 ilk yayınlandığında guncelleyenler guncelledi. Şuanda geri çekildi. Redmi note 7 kullanan ve güncellemeyi görüp sora guncellerim diyen cok arkadasimda suan guncelleme gözükmüyor. Ben guncelledim sorunlar var. Bazen konusma esnasinsa ekran kapanmıyor. Yakinlik sensörü verimli çalışmıyor. Cihazi kapatip acinca duzeliyor. Bir sure sora tekrar ayni hata oluyor. Onlarca kullanici okudum bu hatayla karşılaşan. Başkada neler vardır

ben10mertgs67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper Mert
Cihazım
HTC 10
Konular
0
Redmi Note 7 Global Stable V11.0.3.0

Buyur dostum