Soru Miui 11 güncelleme hatası

zrfadymn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zarife
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Merhabalar redmi note 8 telefonuma imei kaydı yaptırdım 11 güncellemesi geldi fakat hata veriyor ne yapmak gerek acaba?

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
Merhabalar redmi note 8 telefonuma imei kaydı yaptırdım 11 güncellemesi geldi fakat hata veriyor ne yapmak gerek acaba?
Kendinizde tgz uzantılı romu mi flash ile yükleyebilirsiniz ben öyle yaptım 12.01 sürümünün tgz uzantılı dosyasını yükleyebilirsiniz bootloader kilidiniz açık olmalı

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Kendinizde tgz uzantılı romu mi flash ile yükleyebilirsiniz ben öyle yaptım 12.01 sürümünün tgz uzantılı dosyasını yükleyebilirsiniz bootloader kilidiniz açık olmalı
gerek yok niye ugrascak olurda yanlıs işlem yaparsan cihaz hard brrick olabilir zaten repair yaptırcak adam ordayken yazılımda attırsın

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
imei kaydı yaptırdım diyor zaten
aslan568 hocam merhaba şöyle bir sorum olacak bende note 9 pro max cihazı var yeni aldım imei işlemi yapılmadı imei işlemi yapılmasi için root ve twrp yapicaklar ondan sonra gelen ota guncellemesinde twrp olduğu için cihaz açılmayacak bu twrp yi ve rootu kaldırmak için ne yapmak gerekiyor?? Twrp yi kaldırıp daha sonra ota dan gelen güncellemeleri normal bi şekilde sorunsuz yüklemek istiyorum detaylı bir anlatım var mı ? Forumda aktif olarak konuları inceliyorum fakat bu soruları cevaplayacak net bi konu göremedim
İyice okuyun Hocam

Oyla:
Üst Alt