Haber Miui 11 geldi sonunda

• Konbuyu başlatan ada53
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 28
  • Görüntüleme 5K

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Avrupa kararliya gelmiş globale yok, bu Avrupa olana globalden geçiş yapabilir miyim?

FurkanKaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Konular
3

Mehmet3636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yardım
Cihazım
Xiomia mi 9 se
Konular
8
Beyler selamın Aleyküm bu gelen sürüm stabil mi bende 9.10.17 var eu ve berbat irenç ötesi kasma donma herşey var bu nasıl iyimi indirim ona göre yardımcı olursanız sevinirim

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
benim tlf 11.0.3 (euro) yüklü

daha önceki versiyonlarda HAREKETLİ ana ekran veya Kilit ekranı animasyonları biraz tlf u yoran cinsden idi.. şimdi seçenekler içerisine eklenmiş ve ona göre de seçim yaparak indirebileceğiniz yeni site kurulmuş
burada detaylı inceleme çok yapamadım ama bu hareketli ekranlardaki müzikleri değiştirebilmeyi çok isterdim; varsa da bulamadım. ama bu hareketli ekranlar oldukça hoş oluyor. pil kısmında ufak bir azalma var gibi.
ultra tasarruf varsa da bakmadım.
bazı arkadaşlar yükleme esnasında sorun yaşadıklarını açılmadığını vs yazmışlar
inen dosyadan öncelikle emin olun. euro rom indirdiğim için twrp ile güzel arkadaşımız "by Trabzonlu" nun yayınladığı son versiyon sorunsuz yükleme yapılıp atılıyor

ben şu şekilde yükledim
1) HER ZAMAN 1 den fazla YEDEK alın....
2) fat32 fortmat hızlı /sağlam bir usb bellek ve doğal olarak da type C dönüştürücünüz olsun.
3) wipe sekmesine geldiğimde öncelikle 4 alanı seçerek wipe ladım. sonra buradaki anlatımdaki gibi format işlemini de yaptım. ve rom u yükledim. sorunsuz yükleme ve ilk seferde açılış yaptı.

rom un akıcılığı iyi. menü seçenekleri ister istemez çok detaylı/sekmeli olmuş.

en gıcık olduğum yanı ise.. Font ve yazı büyüklük ayarı.. yaşım ve gözlük camlarım ister istemez en küçük ve orta ayar arasında sorun yaşıyorum. kişisel sorun olsa da yeni font indirip yükleme kısmında bulunan fontlar eskisi gibi rahat okuma konusunda... ben beğenemedim. ve bazılarında Türkçe destek yok. unutmayın font değişiminden sonra yeniden başlatmanız gerekiyor. indirme var ise dikkat edin
en kötüsü şu... yazı fontunda Türkçe karakter olmayan fontları bilmeden yükleyince, yeniden başlattan sonra size sim kart etkin değil mesajı geliyor. sizde direk etkinleştir diyerek sürekli 80kuruş harcamak zorunda kalıyorsunuz. ve maalesef yüklediğim fontların büyük kısmı Türkçe harf yok... default karaktere dönmek zorunda kaldım.

tema konusu ise.. yeni bir sürüm ister istemez henüz sayı az. ama olabildiğince hoş olmuş. daha önce tema nın icon/simgelerini değiştirmek için tema nın tamamını indirmek gerekiyor idi. sanırım bunda icon paketlerini ayırmışlar. test edemedim. çünkü sitedeki icon paket sayısı a az

Son düzenleme:
Üst Alt