Haber MIUI 11 eu stable Xiaomi mi5s geldi

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
mi5s'e miui 11 geliyorsa mi5'e gelicek midir? global rom :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam şuan mi5s e global miui 11 geleceği kesin değil gibi bazı yerlerde gelicek yazıyor bazı yerlerde listede de yok mi5s e MIUI EU 11 geldi aynı sekilde mi5 e de geldi Eu versiyonu :) ama global versiyon muamma :)

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Mi5s eu miui 11 Stable.
WhatsApp'da kayan bildirimlerde sorun yaşıyor musunuz? Bende bazen kayan bildirim gelmiyor ve titremiyor. Sadece yukarıda bildirim simgesi çıkıyor.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Mi5s eu miui 11 Stable.
WhatsApp'da kayan bildirimlerde sorun yaşıyor musunuz? Bende bazen kayan bildirim gelmiyor ve titremiyor. Sadece yukarıda bildirim simgesi çıkıyor.
Bende o şekil bir sıkıntı yok hocam normal geliyor titreşim zaten kapalı benim sadece bildirim sesi açık onda da sıkıntı yok ama titreşimi sizin için denerim

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Bende o şekil bir sıkıntı yok hocam normal geliyor titreşim zaten kapalı benim sadece bildirim sesi açık onda da sıkıntı yok ama titreşimi sizin için denerim

Şimdi test etme fırsatım oldu whatsapp titreşim de sorun yok zil seslerinde calmama sorunu oluyor ama sorun çözümü de çok basit whatsapp ayarlar-bildirimtonu daha sonra size Eylemi seçin diyicek burda temalar üzerinden seçim yapın özel zil sesi atamak istiyorsaniz bile temalar üzerinden yolu seçin ve zil sesini ekleme yapın sorun olmuyor sonuç olarak Titreşimde sorun yoktu zaten zil sesleride bu şekilde çözülüyor bildirim kısmında da sorun yok kayar olarak ve simge olarak gözüküyor

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Şimdi test etme fırsatım oldu whatsapp titreşim de sorun yok zil seslerinde calmama sorunu oluyor ama sorun çözümü de çok basit whatsapp ayarlar-bildirimtonu daha sonra size Eylemi seçin diyicek burda temalar üzerinden seçim yapın özel zil sesi atamak istiyorsaniz bile temalar üzerinden yolu seçin ve zil sesini ekleme yapın sorun olmuyor sonuç olarak Titreşimde sorun yoktu zaten zil sesleride bu şekilde çözülüyor bildirim kısmında da sorun yok kayar olarak ve simge olarak gözüküyor

Çok sağolun hocam.
Dediğiniz gibi yapayım. Titreşim ve katan bildirimin gelmemesi aynı bildirimde oluyor. Yani hem titremiyor hem kayan bildirim gelmiyor. 4-5 kere karşılaştım bu sorunla. Şimdilik sorun yok gibi. Çok teşekkürler.
Daha 1 gün oldu romu kuralı 1 haftada anca kıvama geliyor. :)
Ha bide sol taraftaki menüde adım sayar saymıyor. Çok lazım değil ama Miui 10 da sayıyordu.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Çok sağolun hocam.
Dediğiniz gibi yapayım. Titreşim ve katan bildirimin gelmemesi aynı bildirimde oluyor. Yani hem titremiyor hem kayan bildirim gelmiyor. 4-5 kere karşılaştım bu sorunla. Şimdilik sorun yok gibi. Çok teşekkürler.
Daha 1 gün oldu romu kuralı 1 haftada anca kıvama geliyor. :)
Ha bide sol taraftaki menüde adım sayar saymıyor. Çok lazım değil ama Miui 10 da sayıyordu.
Anladım hocam ama suanlik bende o şekil bişey olmadi sadece ses de oldu onu çözdüm :) adım sayara gelince açıkçası hiç işim olmadi ilk yaptığım şey o sayfadaki şeylerin hepsini kapatmak oluyor dediğiniz gibi romun oturması için 1 hafta felan lazim ama sevdim açıkçası şuan global MIUI 11 gelse daha Eu dan vazgeçmem artık global romlara göre bence Eu candır :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
En son global stabil rom kurduğumda twrp ucmustu aynı durumu eu stabil de yaşarmıyım hocam birde daha 11 e geçmedim
Son eu beta MIUI 10 sürümünde yım ne dersiniz
Selametle

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
En son global stabil rom kurduğumda twrp ucmustu aynı durumu eu stabil de yaşarmıyım hocam birde daha 11 e geçmedim
Son eu beta MIUI 10 sürümünde yım ne dersiniz
Selametle
bende en son MIUI 10 eu dan MIUI 11 e geçtim stabil rom kurarken kendi orijinal recovery sini kurdugu için Twrp gitme olayı olabilir ama Eu romda böyle bişey yok ben ilk stabil MIUI 8.5 kurdum mi flash ile daha sonra twrp yükledim sonra MIUI 8.5 eu ya geçtim sonra sırasıyla MIUI 10 eu ve en son olarak MIUI 11 eu twrp gitme olayı hiç olmadi ama global stabil rom da gitme olayı olabilir miui eu gecislerinde sadece root varsa o gidiyor twrp de sıkıntı yok gitmiyor yani geçmenizi tavsiye ederim MIUI 10 eu nasılsa buda öyle ama yenilikler var yani kötü bir durumu görmedim bu zamana kadar genelde sorunla karşılaşmaktan korkuyor geçmek isteyenler ama suanlik bir durum yok :) not olarak ben her zaman stabil sürümden yanayim betalari sevemiyorum o yüzden kullandığım sürüm MIUI 11 eu stable

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım