İnceleme Miui 11 (EU STABİL) Görüşleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat5748

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mİ9SE
Meslek
Makina Mühendisi
Konular
21
Arkadaşlar merhaba Miui 11 (Eu Stabil) olan MI9SE_V11.0.3.0.PFBCNXM_v11-9 sürümü kurdum telefonuma. önceden miui10 stabil kullanıyordum. Kurulum dediğim ise temiz olsun diye verilerimi pcye alıp format data yapıp rom dosyasını hafızaya attım ve romu kurdum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım takır takır açıldı ve şuan kullanıyorum. Antutu Testiden 190.000 puan aldı ve bu bence iyi. Ortam ekranı, ana sayfada ekranı soldan çekince gelen bi ekran var orası sorunsuz çalışıyor. Ayarlar kısmında ne var ne yok herşeyi denedim çalışmayan birşey veya telefonu reboot ettiren bişey göremedim ve yaşamadım. LTE,Gps,Bluetooht herşey çalışıyor yüklemek isteyen arkadaşlar için linki bırakıyorum sağlıcakla kalın :) Yorumlarınızı bekliyorum yardıma hazırım . :)

Link: MIUI 11 - MIUI 11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 9.10.10 11.0.3.0

Moderatör tarafında düzenlendi:

resularazli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARAZLI
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
14
Arkadaşlar merhaba Miui 11 (Eu Stabil) olan MI9SE_V11.0.3.0.PFBCNXM_v11-9 sürümü kurdum telefonuma. önceden miui10 stabil kullanıyordum. Kurulum dediğim ise temiz olsun diye verilerimi pcye alıp format data yapıp rom dosyasını hafızaya attım ve romu kurdum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım takır takır açıldı ve şuan kullanıyorum. Antutu Testiden 190.000 puan aldı ve bu bence iyi. Ortam ekranı, ana sayfada ekranı soldan çekince gelen bi ekran var orası sorunsuz çalışıyor. Ayarlar kısmında ne var ne yok herşeyi denedim çalışmayan birşey veya telefonu reboot ettiren bişey göremedim ve yaşamadım. LTE,Gps,Bluetooht herşey çalışıyor yüklemek isteyen arkadaşlar için linki bırakıyorum sağlıcakla kalın :) Yorumlarınızı bekliyorum yardıma hazırım . :)

Link:
Bildirim icon sorunu çözüldü mü?

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50

Link:
ekran görüntüleri atar mısınız. pil performansı nasıl. tamamen türkçe mi? nasıl kurdunuz mi flas ile oluyor mu yoksa twrp ile mi kurdunuz. eksiği fazlası biraz deyinirseniz çok sevinirim :)

Murat5748

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mİ9SE
Meslek
Makina Mühendisi
Konular
21
Bildirim icon sorunu çözüldü mü?

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
şuan bi sorun göremedim çözülmüş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekran görüntüleri atar mısınız. pil performansı nasıl. tamamen türkçe mi? nasıl kurdunuz mi flas ile oluyor mu yoksa twrp ile mi kurdunuz. eksiği fazlası biraz deyinirseniz çok sevinirim :)
stabil sürümde ingilizce olan kısım yoktur. rom zaten sabah 5 te çıktı bende 12 de kurdum şarjı full bitirip deneyimleri yine yazacağım ama ekran görüntüsü atacak vaktim yok kusura bakmayın :(

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
190k iyiymiş. Betada 182k almıştım şu an pixel experiencedeyim bunda da 181k almıştım antutuda. Ekran süresi de güzelse geçerim stabile. Miui11 güzel gidiyor :)

MI 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
şuan bi sorun göremedim çözülmüş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

stabil sürümde ingilizce olan kısım yoktur. rom zaten sabah 5 te çıktı bende 12 de kurdum şarjı full bitirip deneyimleri yine yazacağım ama ekran görüntüsü atacak vaktim yok kusura bakmayın :(
Hocam kurulum nasıl onu söyleyin yeterli o zaman twrp mi yoksa mi flas mi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Forum düzeninin bozulmaması , sağlıklı olarak işlemesi ve aynı romlarla ilgili onlarca konu üzerinden değilde tek konu üzerinden başka insanların da yararlanabilmesi için sizi ana konuya yorumlarınızı yapmaya davet ediyorum . Anlayışınız için yönetim ekibi adına teşekkür ediyorum .
MIUI 11 - MIUI 11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 9.10.10 11.0.3.0
Rom - Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve v11.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı
Stabil spoyler başlığı altında linke ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt