Yardım MIUI 11 Ekran yansıtma sorunu

• Konbuyu başlatan sem71
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 50
  • Görüntüleme 31K

sem71

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEMİH
Cihazım
XİAOMİ REDMİ 7
Konular
16
Telefonu MIUI 11 guncelledim ekranı TV ye yansıtmak istiyorum fakat MIUI 10 Ken görebildiğim TV yi şimdi göremiyorum ?

Vagus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Mi note 3
Konular
4
Bende baglanamadim, tv goruyor, tv tekefonu goruyor, mi telefon baglanmaya calisiyor diyor orada kaliyor, bi turlu baglanamadi, tv lg
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Romdandir .global yukle
Global yüklu

Oyla:

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Mi9 SE kullanıyorum. Ekran yansıtma konusunda herhangi bir sıkıntı yalamadım henüz. Hatta MIUI 11 ile beraber gelen yeni özellikler çok hoş olmuş. Youtube dan açtığım bir videoyu yansıtırken telefonda istediğim gibi gezinebiliyorum. Yansıttığım ekranda sadece video görünüyor. Ayrıca ekranın açık kalma mecburiyeti de yok artık. Yansıtma esnasında ekranı kapatabiliyoruz ve bataryadan çok büyük tasarruf yapmış oluyoruz. Umarım yeni gelecek bir güncelleme ile herkes sorunsuz kullanabilir bu özellikleri. :)

Oyla:

Vagus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Mi note 3
Konular
4
Mi9 SE kullanıyorum. Ekran yansıtma konusunda herhangi bir sıkıntı yalamadım henüz. Hatta MIUI 11 ile beraber gelen yeni özellikler çok hoş olmuş. Youtube dan açtığım bir videoyu yansıtırken telefonda istediğim gibi gezinebiliyorum. Yansıttığım ekranda sadece video görünüyor. Ayrıca ekranın açık kalma mecburiyeti de yok artık. Yansıtma esnasında ekranı kapatabiliyoruz ve bataryadan çok büyük tasarruf yapmış oluyoruz. Umarım yeni gelecek bir güncelleme ile herkes sorunsuz kullanabilir bu özellikleri. :)
Yuotube kendi uygulamasi uzerinden yansititor saten yillardir, baska bir goruntu denedinizmi, mesela telefonun kendi ekraranini yada cromeden herhangi film dizi

Oyla:

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Yuotube kendi uygulamasi uzerinden yansititor saten yillardir, baska bir goruntu denedinizmi, mesela telefonun kendi ekraranini yada cromeden herhangi film dizi
IpTv benzeri bir uygulamada denedim sonuç yine aynı. İstediğimiz gibi dolaşabiliyoruz yansıtma esnasında. Bu özellik için yukarıda kenardan köşeden dokunarak açabileceğimiz bir sekme getirmişler zaten. O sekme sayesinde yapabiliyoruz
Müsait olduğum bi esnada ekran görüntüsü atabilirim eğer isterseniz.

Oyla:

Vagus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Mi note 3
Konular
4
IpTv benzeri bir uygulamada denedim sonuç yine aynı. İstediğimiz gibi dolaşabiliyoruz yansıtma esnasında. Bu özellik için yukarıda kenardan köşeden dokunarak açabileceğimiz bir sekme getirmişler zaten. O sekme sayesinde yapabiliyoruz
Müsait olduğum bi esnada ekran görüntüsü atabilirim eğer isterseniz.
Miui turkiye sayfasini tv ekranina yansitabiliyormusunuz , tv de telefonun ana ekranini gorebiliyormusunuz?ben yansitamiyorum, miui 10 yapabiliyorduk

Oyla:

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Miui turkiye sayfasini tv ekranina yansitabiliyormusunuz , tv de telefonun ana ekranini gorebiliyormusunuz?ben yansitamiyorum, miui 10 yapabiliyorduk
Tv de denemedim henüz hocam. Bilgisayar ekranına yansıttım yalnızca. Uygun bi zamanda Tv ekranına da yansıtmayı deneyip sonuçları paylaşacağım. Fakat bilgisayara yansıtma işleminde hiçbir sorun yok. Gayet stabil çalışıyor tüm özellikler.

Sadece birşey izlerken değil herhangi bir uygulamada da bahsettiğim özellik işe yarıyormuş.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-09-15-23-52-300_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-11-09-15-23-52-300_com.miui.home.jpg
    490,6 KB · Görüntüleme: 116
  • Screenshot_2019-11-09-15-24-24-749_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-11-09-15-24-24-749_com.miui.home.jpg
    370,6 KB · Görüntüleme: 108
  • Screenshot_2019-11-09-15-27-46-348_appsports.selcuksportshd.jpg
    Screenshot_2019-11-09-15-27-46-348_appsports.selcuksportshd.jpg
    763,1 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_2019-11-09-15-28-03-582_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-11-09-15-28-03-582_com.miui.home.jpg
    494,2 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:
Oyla:

Vagus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Mi note 3
Konular
4
Otomatik bluetooth aciyor cast, tv lerin cogunda bluetooth yok, ikisini birlikte (wifi ve bluetooth)kullanmak istiyor, muhtemen ondan kaynakli bir sorun

Oyla:

gorkemfakir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Mi8Lite
Konular
0
Arkadaşlar merhaba çözüme ulaşabilen bir arkadaşımız var mı?

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Tv de denemedim henüz hocam. Bilgisayar ekranına yansıttım yalnızca. Uygun bi zamanda Tv ekranına da yansıtmayı deneyip sonuçları paylaşacağım. Fakat bilgisayara yansıtma işleminde hiçbir sorun yok. Gayet stabil çalışıyor tüm özellikler.

Sadece birşey izlerken değil herhangi bir uygulamada da bahsettiğim özellik işe yarıyormuş.
Şu özellik Redmi Note 4X Mido modelime gelseydi süper olacaktı.
Maalesef gelmemiş.

Oyla:
Üst Alt