Rom Miui 11 den miui 10 geçmek

ffa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
6
Bootloader kilidizi açıp Mi Flash ile yükleme yapmalısınız.
bootloder açık IMEI atılmış cihaza twrp üzerinden miui 10'a dönebilir miyiz? illa flashlamak mı gerekir? (mi 9t pro)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bootloder açık IMEI atılmış cihaza twrp üzerinden miui 10'a dönebilir miyiz? illa flashlamak mı gerekir? (mi 9t pro)

format data/yes sonrası 4 wipe yapıp rom kurduktan sonra twrp silinmemesi için muhakkak magisk flashlayın tamamdır.

ffa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
6
format data/yes sonrası 4 wipe yapıp rom kurduktan sonra twrp silinmemesi için muhakkak magisk flashlayın tamamdır.
daha önce romu telefona atıp format data demiştim. rom dahil herşeyi silmişti. işletim sistemi silinince haliyle romu da telefona hafızasına atamıştım. tek çare flashlamak olmuştu

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
daha önce romu telefona atıp format data demiştim. rom dahil herşeyi silmişti. işletim sistemi silinince haliyle romu da telefona hafızasına atamıştım. tek çare flashlamak olmuştu
PC'niz yoksa atamazsınız rom dosyası silinir format data yaptıktan sonra rom'u atmanız lazım hocam.

ffa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
6
PC'niz yoksa atamazsınız rom dosyası silinir format data yaptıktan sonra rom'u atmanız lazım hocam.
PC var hocam zaten onunla atmıştım. Dedim ya attım silindi herşey sonra bir daha dosyayı hafızaya atamadım

tugrulk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugrul K
Cihazım
Redmi
Konular
6
Ben redmi 5 plus 8.1 oreo kullanıyorum. Mi flas tool ile vince.global.images.V10.0.4.0.OEGMIFH.FASTBOOTROM.8.1.tgz flashladim ve su an mesaji miui 10 telefonumdan yazıyorum.
Sorunsuz.
MIUI 11 den 10 a geçtim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhabalar, öncelikle note 7 telefonum için otadan kendim indirdiğim romla miui 11 geçtim fakat şimdi geri miui 10 geçmek istiyorum..

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Hocam format data yapib pc-den romu atiyoruz. Sonra 4 wipe yapib romu kuruyoruz. Bunumu demek isdediniz?

Üst Alt