Haber Miui 11 den bir kaç resim.

Yeni arayüz de 3D dokunma ve seçenekleri.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Tüm uygulamaları göremeye yarayan kaydırma özelliği.

Kısayol alanında görsel gelişmeler ön plana çıkıyor. Hava durumuna ve tarih üst alana eklendi. Uygulama kısayolu artık daha hoş bir görünüme sahip.

Yeni uygulama simgeleri.

Always on Display

Aslında, bu özellik bazı cihazların Beta sürümünde zaten mevcut. MIUI 11, tüm Amoled ekran cihazlarında mevcut olacak.

pil tarama özelliğinin arayüzünde küçük değişiklikler var. Güç tasarrufu ve diğer alanlara kısayol ile erişebilirsiniz.

Hızlı şarj simgesinde değişiklik.

Ayarlar menüsü

Yeni bildirim animasyonu

Çentikli telefonlar için yeni ayar

Yeni dosya yöneticisi görünümü

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yeni mi tarayıcı arayüzü

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İleride muiu 10 beta ile de gelecek olan bildirim özelleştirmeleri ve şifre yöneticisi

Burada bulunan özellikler görseli olduğu için konuya eklendi bunun dışında extra güç tasaruf modu , bildirim simge ve bildirim paneli özelliştirmeleri , bildirim özelliştirmeleri, karanlık modi , tam ekran sistem hareketleri,camera api2 desteği, yüz verisi ile uygulama kilidi açma çoğu telefona gelecek, miui camera 3.0 AI, dijital uygulama sayacı, ,vs .... gibi diğer özelliklerde gelecektir.

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Çok da farklı görünmedi gözüme. Stabilite üstüne yoğunlaşırlarsa, görsellikte köklü değişiklikler olmamasına razı olurum. Buglar düzeltilsin, lag olayı en az seviyede kalsın, pil ömrü düşmesin veya daha da iyi duruma getirilsin... Bunlar yapılacaksa farklı bir arayüz gelmemesi kabul edilebilir bence.

iOS'ta 7. sürümden beri nerdeyse arayüzü hiç değiştirmedi Apple. 7 sürümdür ufak tefek değişiklikler sundular. Ama bunun yanında eski cihazları çöp ettiler güncellemelerle. Umarım Xiaomi böyle bir şey yapmaz. Şimdiye kadar 4 güncelleme aldım galiba. Henüz bir planlı eskitme hissetmedim. Bakalım MIUI 11 ile ne olacak...

miui 10 da ilk çıktığında eski telefonlarda malesef bu durum oldu , özellikle mi 5 ler de o sırada mi 5 kullanıyordum kendi kendine ısınıp kapanma ekranda aşırı sıcaklık , gibi çok sorun yaşadım en son 9 sürüme geçinde kendine gelmişti,

maalesef 11 ile de belirli telefonlar sorun yaşayacaktır , en önemlisi artık yazılım açısından çok model olduğundan yetişemediklerini de düşünüyorum,

miui 11 de hevesle beklemeyenler denim ,

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
miui 10 da ilk çıktığında eski telefonlarda malesef bu durum oldu , özellikle mi 5 ler de o sırada mi 5 kullanıyordum kendi kendine ısınıp kapanma ekranda aşırı sıcaklık , gibi çok sorun yaşadım en son 9 sürüme geçinde kendine gelmişti,

maalesef 11 ile de belirli telefonlar sorun yaşayacaktır , en önemlisi artık yazılım açısından çok model olduğundan yetişemediklerini de düşünüyorum,

O halde tedbirli olmakta fayda var. Miui 10 çıktığında olumsuz yorum o kadar çok değildi benim cihazı kullananlar arasında.

Galiba bu benim üst sürümü yüklememem için geçerli bir sebep olacak. Uzun bir süre 11 sürümüne güncellemem sorun çıkmadığı müddetçe.

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Xiaomi'nin klasik abartmaları ne bekliyordunuz? Bu güncellemeleri yapan elemanlara kaç para maaş veriyorlar acaba. Yoksa yazılıma merak salan ufak tefek photoshop bilen ergenleremi yaptırıyorlar arayüzü?

Virtuoso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevcut değil
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
26
Umarım geliştirirler, kendi topuklarına sıkmak isteyeceklerini düşünmüyorum.

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Xda böyle birşey yazmış umarım doğrudur.
Akşama doğru eve geçince bir mail paylasicam xiaomi global cevap verdi ama pek anlayamadim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hatta direk ustte ki icon durumunu sordum ve cameraapi2 destekleyecek mi miui 11 diye bu cevabi aldim
Hi,

Thank you for contacting Xiaomi Customer Support. I am Nandini and understand that you wish to inquire about MIUI 11 version and its changes.

I would like to inform you that as of now we do not have any official update regarding the same. However, would request you to stay connected with our Forum page: for the details.

For any further query, feel free to contact us.

Regards,
Nandini
Xiaomi Customer Support

Türkçe ye çevirebilir misiniz?

Son düzenleme:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Akşama doğru eve geçince bir mail paylasicam xiaomi global cevap verdi ama pek anlayamadim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hatta direk ustte ki icon durumunu sordum ve cameraapi2 destekleyecek mi miui 11 diye bu cevabi aldim
Hi,

Thank you for contacting Xiaomi Customer Support. I am Nandini and understand that you wish to inquire about MIUI 11 version and its changes.

I would like to inform you that as of now we do not have any official update regarding the same. However, would request you to stay connected with our Forum page: for the details.

For any further query, feel free to contact us.

Regards,
Nandini
Xiaomi Customer Support

Türkçe ye çevirebilir misiniz?
Xiaomi Müşteri Desteği ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Ben Nandini'yim ve MIUI 11 sürümü ve değişiklikleri hakkında bilgi edinmek istediğinizi anlıyorum.

Sizi bilgilendirmek isterim ki şu andan itibaren aynı konuda resmi bir güncellememiz yok. Bununla birlikte, sizden Forum sayfamıza bağlı kalmanızı rica eder: MIUI 7 - Detaylar için tasarım gereği.

Başka bir sorgu için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımızla,
Nandini
Xiaomi Müşteri Desteği

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Always on Display
bu özellik diğer lcd ekranlı cihazlara portlanırsa efso olur j7 prime kullanırrken portlamışlardı efsaneydi

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Xiaomi Müşteri Desteği ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Ben Nandini'yim ve MIUI 11 sürümü ve değişiklikleri hakkında bilgi edinmek istediğinizi anlıyorum.

Sizi bilgilendirmek isterim ki şu andan itibaren aynı konuda resmi bir güncellememiz yok. Bununla birlikte, sizden Forum sayfamıza bağlı kalmanızı rica eder: MIUI 7 - Detaylar için tasarım gereği.

Başka bir sorgu için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımızla,
Nandini
Xiaomi Müşteri Desteği
teşekkürler ilginiz için o zaman cameraapi2 desteği yalan olcak galiba :(

MgMrt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım