Yardım Miui 11 den 10 a geri dönme

toygar0112

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
toygar
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 11
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
22 Kasım Cuma günü yani dün Redmi Note 7 telefonu mu miui 10 dan miui 11 e güncelledim fakat güncellemeden sonra hafif bir takılma parmak izi yavaşlaması kısaca telefonda bir yavaşlama gözlemledim. Miui 11 den geri miui 10 a nasıl dönebilirim ve bu dönme işlemi garantiyi etkiler mi ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ben bunu şahsen note 7 cihazım da yaşamış biri olarak söylüyorum siz neye istinaden söylüyorsunuz yukarıda yazdıklarınızı?

Samsung daki sayaç muhabbeti xiaomi de olmadığı için söylüyorum.

Ama tespit ediliyorsa açılıp-kapandığını nasıl diye soruyorum ? Ne yaşadınız anlatında bilelim.

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Samsung daki sayaç muhabbeti xiaomi de olmadığı için söylüyorum.

Ama tespit ediliyorsa açılıp-kapandığını nasıl diye soruyorum ? Ne yaşadınız anlatında bilelim.
Sayaç mi var ben nerden bileyim ki bu forumda konuşulup bilinen birsey delta servis haricinde ki garanti hizmetleri telefonun bootloader kilidi in açıldığını görürse garanti dışı kalıyor diye. Demekki bunu anlayacak bir yöntem var ellerinde

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Sayaç mi var ben nerden bileyim ki bu forumda konuşulup bilinen birsey delta servis haricinde ki garanti hizmetleri telefonun bootloader kilidi in açıldığını görürse garanti dışı kalıyor diye. Demekki bunu anlayacak bir yöntem var ellerinde
Kilidin açık olduğu rahatlıkla anlaşılıyor. Asıl soru, kilidi açıp işlem yaparak kilit kapatıldığında anlaşılıyor mu?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kilidin açık olduğu rahatlıkla anlaşılıyor. Asıl soru, kilidi açıp işlem yaparak kilit kapatıldığında anlaşılıyor mu?

Bende onu sordum ama adam tersledi bizi,bilmediğin işlere cevap verme diyor :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Nasıl anlaşılıyorun cevabı yok hala..

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bende onu sordum ama adam tersledi bizi,bilmediğin işlere cevap verme diyor :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Nasıl anlaşılıyorun cevabı yok hala..
Arkadaşım nasıl anlaşıldığını bilmiyorum ama yetkisiz müdahale açıklaması ile telefonum kvk tarafından garanti dışı bırakıldı bu olayı yaşayan ilk kişi değilim ki forum da zaten bu konular mevcut '' bootloader kilidim açık garanti dışı kalır mı? '' diye. Orda da bu konunun cevabı mevcut biraz araştır istersen. Ama sen gelip emin olmadan birsey olmaz dersen tabi terslerim söylediğin bütün çözüm önerileri emin olmadan söylediğin şeyler bilgim dahilinde bu çok açık şimdi burada tartışma konusu yaratmak istemiyorum. Neden emin olmadan net ifadeler kullanıyorsun.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşım nasıl anlaşıldığını bilmiyorum ama yetkisiz müdahale açıklaması ile telefonum kvk tarafından garanti dışı bırakıldı bu olayı yaşayan ilk kişi değilim ki forum da zaten bu konular mevcut '' bootloader kilidim açık garanti dışı kalır mı? '' diye. Ama sen gelip emin olmadan birsey olmaz dersen tabi terslerim söylediğin bütün çözüm önerileri emin olmadan söylediğin şeyler bilgim dahilinde bu çok açık şimdi burada tartışma konusu yaşatmak istemiyorum. Neden emin olmadan net ifadeler kullaniyosun

Güzel insan bl açık olduğu zaman sağır sultanda biliyor garanti dışı kaldığını..(Delta hariç )

Bizim merak ettiğimiz açıp kapandığını nasıl biliyor ? Bu konuda sende emin değilsen sende kesin hüküm verme garanti dışı kalır diye.

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Benim zamanın da aldığım mix cihazımin bootloader kilidi açılmış global rom yüklenmiş ve kapanmıştı. Daha sonra bende bootloader kilidi başvurusu yaptığım da direk bekletmeden mi unlock uygulamasını indirmeye yonlendirmisti ve kendi mi hesabimla açmıştım. Bu bile bootloader kilidi in açık olduğunu anlaşılacak bi durum.ama kesin bununla anliyorlardir diye de bisey diyemiyorum çünkü ben bu işin içinde değilim yaşadığım tecrübelerden ve okuduğum mesajlardan dolayı çocuğun garantisinin yanmaması için çabalıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güzel insan bl açık olduğu zaman sağır sultanda biliyor garanti dışı kaldığını..(Delta hariç )

Bizim merak ettiğimiz açıp kapandığını nasıl biliyor ? Bu konuda sende emin değilsen sende kesin hüküm verme garanti dışı kalır diye.
Çünkü benim cihazım forum da ki bir kaç kişi gibi bu yüzden devre dışı kaldı neden başkasının da yanmasına sebep oluyorsun ben sana kesin hüküm söylüyorum çünkü ben yaşadım bu durumu sen neye istinaden garanti gitmez diyorsun?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Benim zamanın da aldığım mix cihazımin bootloader kilidi açılmış global rom yüklenmiş ve kapanmıştı. Daha sonra bende bootloader kilidi başvurusu yaptığım da direk bekletmeden mi unlock uygulamasını indirmeye yonlendirmisti ve kendi mi hesabimla açmıştım. Bu bile bootloader kilidi in açık olduğunu anlaşılacak bi durum.ama kesin bununla anliyorlardir diye de bisey diyemiyorum çünkü ben bu işin içinde değilim yaşadığım tecrübelerden ve okuduğum mesajlardan dolayı çocuğun garantisinin yanmaması için çabalıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çünkü benim cihazım forum da ki bir kaç kişi gibi bu yüzden devre dışı kaldı neden başkasının da yanmasına sebep oluyorsun ben sana kesin hüküm söylüyorum çünkü ben yaşadım bu durumu sen neye istinaden garanti gitmez diyorsun?

Tamam işte bunu bu şekilde insan gibi yazarak anlatabilirsin ! Ters yapmanın anlamı yok.

Başımdan böyle böyle bir durum geçti sizde dikkatli olun önce bir garanti firmanız ile görüşün vs yazarsın.

Ayrıca daha garanti firmasının ne olduğu belli değil.

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Tamam işte bunu bu şekilde insan gibi yazarak anlatabilirsin ! Ters yapmanın anlamı yok.

Başımdan böyle böyle bir durum geçti sizde dikkatli olun önce bir garanti firmanız ile görüşün vs yazarsın.

Ayrıca daha garanti firmasının ne olduğu belli değil.
Bende ters yapmadım size nasıl anladığınızda bağlı size tavsiyede bulundum bilmiyorsanız insanların başını yakmayın diye.

Oyla:
Üst Alt