Yardım Miui 11 çevirici, rehber apk atabilir misiniz

Engin.K

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
samsung
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Stable v11
Telefon Modeli
mi note 3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar ben miui 10daki çeviriciyi yükledim ama hata veriyor sizden rica etsem bana miui11 numara çevirici apk atabilir misiniz.

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Ama arkadaşlar ben apk şeklinde yükledim miui 10 çeviricisini buldum üzerine tıkladım yüklendi. Şimdi yine miui 11in bulamazmıyız

Ama ben apk şeklinde yükledim miui 11 çevirici bulsam yükleyemezmiyim
Yuklersin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hiçbir şekilde çalışmayacaktır. SystemUI ve frameworkun da değişmesi gerek ancak portlanması lazım
Browser yani tarayıcıda denedim eski APK 66 yenisi 44 MB idi yenisini twrp den değiştirdim açtım izini aldım anında kapandı hatasına baktım webwiew lib gibi bir şeyler yazıyordu bu sefer yeni APK yi sistemden aldım sonra komple klasörü sildim yeniden başlattım ve uygulama yoktu yeni APK yi elimle kullanıcı uygulaması olarak kurdum ve sorunsuz çalıştı şu anda onunla yazıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hiçbir şekilde çalışmayacaktır. SystemUI ve frameworkun da değişmesi gerek ancak portlanması lazım
Şimdi de Notes Not uygulaması ile denedim sistemdeki APK yi es le aldım sonra Notes yaptık yeni APK yi yerine koydum başlattım oldu
Aslında biraz haklısın uygulamanin lib i çok eski işe çalışmıyor veya hata veriyor (bilmiyorum fakat düşüncem bu)
Ya da uygulamadan uygulamaya değişiyor
Mesela sistem güncellemesi bitmiş bir Resmi Note 4 örnek verecek olursak bu yöntemle belki en azından uygulamalarını güncel tutar

Son düzenleme:
Oyla:

Engin.K

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
samsung
Konular
4
Sağolun arkadaşlar es dosya yöneticisinden çeviriciyi bulup güncellemeleri kaldır yaptım düzeldi.

Oyla:

06ensar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurettin
Cihazım
lenovo k3not
Konular
0
ben telefonun sisteminde olan telefon uygulamasını kaldırıp,dilediğim başka uygulama kurdum o çalışmaz diyenler neye dayanarak olmaz diyorlar..

Oyla:
Üst Alt